Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Máshol is ilyen elutasítóak a...

Máshol is ilyen elutasítóak a csajok, ha fiú szeretne velük ismerkedn, talizni vagy csak itt Hajdú-Biharban van ez?

Figyelt kérdés
Szerintem ahhoz, hogy igazán megismerhessük egymást személyes találka kell, de a legtöbb lány annyira maradi csak a facebook előtt él. Én meg hiába próbálom elhívni őket talira, jók, ha évi egy összejön és már örülhetek, de így hogy találjam meg az Igazit, a lányt, aki a párom lehetne?
2013. aug. 24. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol a facebook a fő létforma ne parázz
2013. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a lanyok helyebe nem tetovaznek sokat el fogadnap a meghuvast . ugy latszik rosz lanyokat valasztasz.

L

2013. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írtam neked üzit soledad néven, debreceni vagyok és én élőben is szívesen megismerkednék veled :D
2013. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, mindenhol így van.
2013. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy tele lóvéval, és Justin Bieber se vagy, akkor kb. bárhol visszautasítanak. A lányoknak egyedül ez számít értéknek, a figyelmességet, becsületességet már emberszámba se veszik, fuj.
2013. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bumm szívtál
2013. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rossz lányokat választasz. én hajdú-bihari vagyok, debreceni vagyok és nem ülök folyton a facebook előtt.
2013. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!