Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért esik itt nehezére sok...

Miért esik itt nehezére sok lánynak az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan ?? :D Szerintem inkább neked esik nehezdre :D
2013. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha. 565 privát kezdeményezésen vagyok túl, abból kb 10 értelmes embert mutathatok fel.
2013. aug. 26. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ez az oldal egy szánalom , az emberek trollkodni vagy röhögni járnak ide, esetleg az unalmas perceiket töltik itt. Én tudok élőben ismerkedni, nem szorulok rá erre.
2013. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál hogy nem itt kéne ccsinálni esetleg ?:D
2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg át kellene gondolnod a dolgot. 500 privát üzenetet küldtél az embereknek EZEN az oldalon , ismerkedési céllal? Szerintem itt te vagy az aki nem normális.
2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet.

Valakinek a való életben is nehezebb ismerkednie, ezt el kell fogadni.

Az interneten annyiban egyszerűbb, hogy ha elkezdesz ismerkedni valakivel és idővel megunod vagy meggondolod magad csak fogod magad és kilépsz a beszélgetésből.

Innentől a másik fél az internetkapcsolat másik végéről ha akarja sem tudja visszarángatni a beszélgetésbe.

Én is elkezdtem több lánnyal is, hát mit is írja, felemás eredmények lettek.

Nem dőlt össze a világ és lányok mindig lesznek akik ismerkednének akár itt is.

2013. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na jó,de a boldog boldogtalanra ráírsz,akkor ne csodálkozz.
2013. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:
Most írhatnám, hogy csalódások, rossz tapasztalatok, bizalmatlanság a lányok részéről, ami valljuk be őszintén valahol jogos, mert az általánosítások mentén haladva a legtöbb pasi számára az ismerkedés = 1 numera. Erre pedig nincs szüksége egy olyan lánynak, aki tartós kapcsolatot szeretne. Na persze erre meg azt mondanám, hogy a csalódásokat gyorsan meg kell emészteni, tanulni kell belőlük és tiszta lappal újra indulni. És esélyt adni! Nem elsősorban a férfinak, hanem önmagának. Én magam is azt tapasztalom, hogy bár sok lány/nő panaszkodik itt ezen a fórumon is, hogy nem talál normális partnert, vagy van egy rossz kapcsolata, de ha kínálkozik egy új lehetőség, berezelnek és megijednek, mintha nem akarnák elhinni. Inkább általánosítanak és minden felelősséget a férfira hárítanak, holott nem csak a kapcsolat kialakulásához kell két ember, de a kapcsolat fennmaradásához is és a zátonyra futásához is. A férfiak is megérik a pénzüket. Arc, név, de sok esetben még nicknév nélkül is előszeretettel alázzák a lányokat/nőket és minősíthetetlen stílusban adják elő magukat, amivel persze nyilván csak a saját önértékelési zavarukat, kisebbségi komplexusukat, vagy jellemhibáikat igyekeznek palástolni, és rájuk is igaz az, hogy ha felmerül egy lehetőség, fülüket, farkukat behúzva nyuszivá válnak, mert egy személyes randin egy összetett mondatot nem tudnának teljesíteni. Ez persze része a cyberjelenlétnek. Ezek a fórumok (GYK, FB, chat) kiválóan alkalmasak lennének arra, hogy egymásra találjanak olyan srácok és lányok, akik teljesen mindegy milyen önbizalomproblémájuk által a valóságban visszahúzódóbbak, félénkebbek, vagy akik szimplán élnének ezzel a lehetőséggel is, mert mér' ne?! Ehelyett idegyűlnek és a legvisszataszítóbb oldalukat mutatva porig alázzák egymást, ami aztán újabb önértékelési zavarokat fog szülni az adott egyénekben. Sajnos, vagy nem sajnos a cyberjelenlét - mivel nem igényel energiát arra, hogy a felek megmozduljanak és nélkülöz minden felelősséget - az emberi kapcsolatokból kiölte a kreativitást és a cselekvőkészséget. Miért nem tudnak a férfiak udvarolni? Miért csak d*gni akarnak a pasik? Ismerős kérdések, ugye? De akár írhatnám azt a kérdést is, amire éppen kommentemet írom. A cyberjelenlét miatt és annak minden káros és romboló mellékterméke miatt. Pár napja egy lány kiírt egy kérdést, hogy a barátnőjével bulizni mennek és szívesen vennék, ha csatlakoznának hozzájuk srácok. Amellett, hogy a kérdés alatt kikötötte, hogy "szex az nem lesz", ez egy remek lehetőség lett volna ismerkedésre. Az pedig, hogy lesz-e szex, vagy sem, úgyis csak azon múlik, mennyire melegednek össze az est folyamán, mennyire szimpatikusak egymásnak és mennyire tisztelik egymás intim szféráját. Ezt előre sem a lányok, sem a jelentkező srácok nem tudhatják. És ahelyett, hogy sokan éltek volna a lehetőséggel, támadásba lendültek és még a lányok voltak az ócska r*bancok, meg fogyatékosok, mondván biztosan jó rondák lehetnek, ha itt keresnek partnereket. Férfitársaim, el kellene dönteni, mit akartok! És ezek után mit reméltek egyáltalán? Amilyen az adjonisten, ugye? Ismeritek a mondást biztosan. Általánosítás nélkül, akinek nem inge ne vegye magára. De akinek inge, az először tegye tisztába a saját gondolatait és céljait (ugye ezek a tényezők egy férfitól igazán elvárhatóak), ha úgy tetszik tegye rendbe a saját háza tájékát, AZTÁN okádjon bele kéretlenül a másik udvarába!
2013. aug. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!