Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác elfoglalt, honnan...

Ha egy srác elfoglalt, honnan tudjam, hogy tényleg érdeklem-e?

Figyelt kérdés

Megismertem másfél hónapja egy srácot,akkor csak pár szót beszéltünk,és utána felvettük a kapcsolatot facebookon,elkezdtünk csetelni. Heti 1-2szer csetelünk azóta. Első két alkalommal ő írt rám,utána pedig felváltva egymásra. Hívott többször is találkozni,de nem nevezném randinak,mert ott lettek volna haverjai is. Azért,mert nem lakunk túl közel egymáshoz,és a haverjaival szokott ide edzésre járni. Legutóbb el is mentem,találkoztunk,szerintem jól sikerült. Elég sokat foglalkozott velem,a haverjai sem nagyon zavartak. :D Nevettünk,hülyültünk,de nem tartott sokáig. Az a probléma,h nagyon elfoglalt,mert a sport az élete,folyton (napi szinten) edz,és emellett versenyekre jár. Amikor pedig éppen nem edz,akkor azon gondolkodik,h mit fog majd csinálni edzésen,és videókat néz az adott sportágról. Ettől függetlenül minden nap fent szokott lenni facebook cseten,tudna írni akár minden nap nekem... "Híressége" révén sok csajt megkaphatna,sokan odavannak érte. Nem tudom,hogy mit akarhat tőlem. Ha tényleg érdekelném akkor gyakrabban keresne,és gyakrabban találkozna velem,nem? Már eltelt másfél hónap a megismerkedésünk óta,és egy taliig jutottunk el. De ha meg nem akar tőlem semmit,akkor miért keres? Nem hiszem,h barátkozni akarna,mert rengeteg barátja van... Honnan tudjam,h tényleg érdeklem-e? Hívjam el most én találkozni? Vagy várjak??

19/L


2013. aug. 27. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hívod el, akkor várhatsz...
2013. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Progenitor válasza:
Ha nem fogod megragadni az alkalmat akkor könnyen lehet hogy életed végéig várhatsz. Sok pasi szereti azt ha a nő kezdeményez.
2013. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!