Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok miért csak neten...

Tini lányok miért csak neten jelzitek, hogy tetszik nektek egy fiú, miért nem mertek élőben is odamenni egy fiúhoz, hogy megismerkedjetek vele és miért nem adtok legalább valami jelet, amitől lenne kedvem odamenni hozzátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mert így a tökös legényeké az elsőbbség, akik jel nélkül is odamennek
2013. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyat én is csináltam, de sosem volt jó vége, sőt egyszer még ki is csúfolt a kis beképzelt celeb lány. Azóta nem is szoktam leszólítani lányokat, csak, ha adnának valami egyértelmű jelet vagy látnám, hogy biztos nem ilyen köcsög csajról van szó, de sajnos a régebbi tapasztalataim alapján ez zsákbamacska. Egy kevésbé szép lány ugyanúgy lehet bunkó és egy sép lány ugyanúgy lehet kedves és kegyetlen, lenéző, megalázó típus is egyaránt.
2013. aug. 28. 00:48
 3/5 anonim válasza:
Személy szerint én szoktam jelezni, főleg a tekintetemmel, hogyha valaki szimpatikus nekem. És a legtöbb esetben bejön. :)
2013. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert a fiúnak kéne odajönni hozzánk nem fordítva
2013. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

egyébként ha tanultál volna akkor mar tudnád a lány és a fiú flört eszközeit mi legalábbis vetük nyelvtan órán és a lányoké pl. hajcsavargatás

mosoly ajkak megnedvesítése stb.

ha ezeket csinálja akkor biztos befutO vagy

ja és ne legyél beszarii !!!!

a lányok nem esznek embert csak várják a lovagot

sok sikert :)

2013. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!