Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi miatt van ez? (lent) 15/L

Mi miatt van ez? (lent) 15/L

Figyelt kérdés

Először is köszi annak, aki elolvassa a problémámat.

Szóval, ez az egész 6.-ben kezdődött. Ahol lakom, egy kisváros, és a másik suliból(testvérsuli) tetszettem egy fiúnak. [De persze már akkor tisztában voltam azzal, hogy 16 éves korom előtt nem lesz barátom, mielőtt elítélnétek!] Nem is tudtam a nevét, semmit csak 'leszólított' a tesiteremben, hogy tetszem neki ésatöbbi. Én meg nem örültem neki, mert ott voltak a haverjai is, és amúgy is nagyon nagyon félénk, zárkózott vagyok. Szóval semmi nem lett belőle[természetesen!!], de ez volt az első alkalom, mikor ez a dolog megtörtént velem, hogy utána a barátnőimmel volt inkább a fiú.

Többször előfordult már, hogy egy fiú velem kezdett el barátkozni, állandóan velem próbált beszélgetni, de valahogy mégis, nem is tudom mi a jó szó, "megunt". Mármint hogy elkezdett inkább a barátnőim körül legyeskedni, és így ennyi a történet. Az a baj, hogy idegenekkel nem igazán tudok 'úgy' beszélni, lazán, jófejként, néha leblokkolok, és ritkán nézek a szemükbe, de azért beszélek velük.

Most voltam kétnapos gólyatáborban, és ott az egyik srác segítőnk(köztudottan nagyon élvezi a lányok társaságát) amíg sétáltunk a tábor helyre végig kérdezgetett minket(négyen voltunk lányok meg ő), de észrevettem, hogy sokkal gyakrabban kérdezett tőlem, mint a többiektől. Persze, biztos, hogy csak haverkodni próbált, de akkor is. És még aznap rengetegszer odajött hozzám, megkérdezte mi van, én meg kedves voltam végig. Utána másnap már inkább a többiekkel volt, 1-2szer szólt hozzám.

Ez már tényleg sokszor előfordult, és nem értem, miért van ez pont velem. Valami ötlet? A félénkségem miatt? Hozzátenném, saját véleményem szerint átlagos kinézetű, vékony vagyok, vannak nálam sokkal szebbek, de azért rondábbak is.

Hogyan tudnám elérni, hogy a kezdeti érdeklődés megmaradjon? Vagy valami ilyesmi a kérdésem, kérlek segítsetek! Köszi!:)

15/L



2013. aug. 28. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én is pontosan ugyanilyen vagyok ://

szerintem azért kerülik az ilyen lányokat, mert untatjuk őket, szar érzés, hogy szinte csak ők beszélnek.

2013. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél olyan félénk és te is érdeklődj, kérdezz

ha csak válaszolgatsz, az jön le hogy nem érdekel a fiú

2013. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is kérdezgettem, meg próbáltam barátkozni, és eleinte úgy tűnt, szívesen beszélget velem, mosolygott is rám, de a második napra inkább már másik lányokkal volt végig.

Kérlek az olyan kommentelők, mint a #2-es kerüljenek. Kösz!

2013. aug. 28. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Pl tudsz az ilyen ismerkedésben együttnevetni a partnerrel? Beszélgetésnél adsz is valamit magadbol, vagy csak meghallgatod amit mond?
2013. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Próbálom a lehető legjobban 'bele élni' magamat a beszélgetésbe, és megint mondom, rám mosolygott a srác, és én is rá, meg kérdezgettem én is, de valahogy mégis megint az lett velem, amit már többször tapasztaltam. Persze biztos látszódott rajtam egy kicsit a félénkségem, mivel komolyan önbizalom hiányos vagyok, és nem értem, hogy akkor a fiúk miért velem próbálkoznak először, hogyha szép sem vagyok, inkább átlagos. Köszi az eddig tippeket, még jöhetnek!
2013. aug. 28. 18:00
 6/10 anonim válasza:
Régen én is ilyen kis félénk voltam, de ahogy telt az idő egyre bátrabb lettem. Bele kell törődnöd neked is abba, hogy a fiúk szerint csinos vagy, hogy barátkozni akarnak veled, hogy érdekled őket. Ha barátságosan viselkedsz velük, ha nem csak tőmondatokban válaszolgatsz és ha te is érdeklődően kérdezgetsz vissza akkor talán nem fognak ,,megunni,,
2013. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Az az igazság, hogy tényleg nem tudok beletörődni, mivel én hiába öltözködöm jól, alacsony vagyok, és elégedetlen magammal. Talán pont ez baj. Előbb nekem kéne elfogadnom magamat, és utána várni, hogy a fiúk is elfogadjanak? Ha igen, hogyan? Kiskorom óta eléggé önkritikus vagyok, ha a barátnőm azt mondja szép vagyok lehurrogom, hogy dehogy vagyok szép, hogy nézek már ki, meg bár inkább olyan lennék meg amolyan... Meg a másik gondom, hogyha fiú helyes(aki a segítőnk volt, az pedig pont az volt), akkor abszolút ideges vagyok, hogy vajon miért beszélget velem, mikor vannak nálam sokkal szebb lányok, de mégis velem dumál..
2013. aug. 28. 18:17
 8/10 anonim válasza:
Igen. Először magadat kell elfogadnod és szerintem semmi okod sincs a szégyenlősködésre, biztosan belevaló csaj vagy csak lazulj el ;)
2013. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de hogyan? Neked hogyan sikerült elfogadnod magad?(Utána tényleg nem zavarlak:)
2013. aug. 29. 18:16
 10/10 anonim válasza:
Nem kell nagyon foglalkozni azzal, hogy masok mit gondolnak rolad es hogy ok mit szeretnenek toled, eloszor gondolj bele, hogy ez tenyleg jo-e neked es ha igen, akkor jo, ha nem vagy kibekulve magaddal, akkor probaljad megismerni magad, probalj ki uj dolgokat, sportolj rendszeressen, velem is ez volt nem voltma kibekulve magammal, es elkezdem futni suli utan, vagy akar suli elott, de csak egyedul, vittem a fulesemet, bombolt a fulembe a zene es futottam, csak futottam, es kozben el tudtam gondolkodni azokon a dolgokon, amik nem tetszenek magamban, es a sok futas eredmenyekeppen vegre ki vagyok bekulve magammal, szoval nagyon ajanlom, mert nekem is bevalt.:)
2013. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!