Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti minek örülnétek?...

Lányok! Ti minek örülnétek? (lent)

Figyelt kérdés

Ha tetszene nektek egy srác (vagy éppenséggel etszik is) de még nem vagy tok együtt meg semmi (max ismeritek egymát meg kb. sejtitek a másikról it érez) akkor milyen kezdeményezésnek örülnétek?


Most én is kb. ilyen helyzetben vagyok egy lánnyal (bár még csak 90%-ig vagyok biztos hogy én is bejövök neki) és nem tudom mit csináljak.


Válaszaitokat előre is köszi!

F/15



2013. aug. 28. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Kezdj vele beszélgetni. Hívd el moziba, buliba, múzeumba a helyszín attól függ milyen a személyisége.
2013. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon(ma az a divat) és kérdezd meg, hogy nincs e kedve találkozni.:) Aztán majd együtt kitaláljátok hova menjetek.
2013. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát pont így vagyok most..tudomm én sem.. szokott olynaokat mondani hogy csinos vagyok,tetszik a ruhám, bír meg jó fej vagyok stb.de valamiért nem vagyok biztos. ilyenkor még annak is örülnék ha többször rám írna (most egy háten kb 2szer 3 szor) vagy jobban erőltetné azt az ötletét hpgy menjünk el valahova így a baráti társaság meg mi.
2013. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
privibe a válszod! mennyi idős a lány?
2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg elhívni valahova. Ha tényleg biztos vagy benne, hogy tetszel neki, akkor igent fog mondani. Hajrá :)
2013. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!