Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen a francia csók? Amikor...

Milyen a francia csók? Amikor beteszed a nyelved a partner szájába mit kell csinálni a nyelveddel?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az ajkat kell nyalogatni fent meg lent.

Aki tudja írjon, tényleg nagyon fontos lenne.

15/L



2013. aug. 29. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Na jó legyen gyere megmutatom.
2013. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Képzelem mennyire fontos, az életed múlik rajta :)
2013. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem írjatok baromságokat légyszi. aki tudja csak az írjon
2013. aug. 29. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvét kell a tieddel maszírozni?
2013. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ne nyalogass semmit a szájában. Az elég kiábrándító. Az ajkát végignyalhatod, de a nyelves csók nem épp erről szól. A nyelvek "izgatják" egymást. Viszont ha már csinálod tudni fogod. Hidd el, az első nyelves csóknál se volt használati utasítás, az ilyesmit az ember ösztönösen érzi, azt csinálja ami jól esik neki.
2013. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

figyelj a nyelves csók az már egy szenvedéjes csók,lehet tökéletes,de lehet pocsék,hogy mi kell hozzá? nyugalom,szerelem,szenvedéj,FONTOS!EZT NEM TANULNI KELL ,GYAKOROLNI AZZAL AKIT SZERETSZ :))

ugy működik hogy ahogy csókoloztok,kicsit átdugod a nyelved a szájába es ha ő is akarja akkor elkezdi körkörösen mozgatni a nyelvét a tiéd körül,ha mondjuk nem akarja akkor,ugyebár eltol vagy mittudomén xd szval ahogy mozog egymást simitva a nyelvetek azer néha nyelj egyet mert a nyáltengert senki nem szereti,jo hát persze ne ugy nyelj mintha egy nagyobb cafat hust nyelnél épp le xd hanem csak szép halkan épp hogy fel se tűnjön,FONTOS még hogy ha csókolozni akarsz marmint közösségi helyen parkba vagy vhol mashol( ugyértem nem otthon) akkor a rikito rúzsokat FELEJTSD EL,jol nézki a szádon meg jaj de szexi,SMÁROLÁS UTÁN A PASI SZÁJÁN NEM! ugyhogy ajánlok egy szép halvány színű szájfényt ;) AZTÁN IRÁNY A FRANCIA CSÓK ;) xd

2013. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem tom... én a magyar csókot seretem :))
2013. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
szeretem
2013. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
csűrni-csavarni szenvedélyesen:)
2013. szept. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem értem.
2013. szept. 9. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!