Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, zavar, ha egy fiúnak...

Lányok, zavar, ha egy fiúnak szemtengelyferdülése van?

Figyelt kérdés

Itt egy kép illusztrációnak: [link]

Nem állandó, viszont egy nap többször is megtörténik, változó hosszan, lehet 2 másodperc, de akár hosszabb ideig is, ha valamit úgy látni csak. Olvasni, vagy közeli tárgyakat megnézni viszont gyakran csak úgy tudok, ha "elengedem" az egyik szemem. :(


2013. aug. 30. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod ki az a Ryan Gosling? :D
2013. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, egyik kedvenc színészem, de az övé nem olyan feltűnő, míg az enyém pontosan olyan mint a fenti képen.
2013. aug. 30. 00:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Sőt, még durvább mint a fenti képen, de mostanra megtanultam elég jól iránytani, de így is gyakran megesik a dolog.
2013. aug. 30. 00:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát,hogy őszinte legyek ha nem írtad volna,hogy baja van a szemének én nem mondtam volna meg kép alapján:/

Szerintem nem számít:)

Ne foglalkozz vele:)

16/l

2013. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyaltalan nem.. Volt egyszer gimiben egy nagyon helyes fiu, akiert minden lany odaig volt, annak ellenere,hogy kancsal volt..meg jol is allt neki.szerintem ne bankodj, fel lehet fogni szexepilkent is;) annyival egyszerubb nektek ferfiaknak, nyilvan a noi szepseg is fakadhat belulrol,de egy ferfi vonzereje tenyleg nem csupan a kulcsiny..
2013. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mészárszéken bevezetik a levágásra szánt marhát. Ekkor látja a szerencsétlen állatot vezető ember, hogy a mészáros hihetetlenül kancsal.

- Mondja, mester, maga oda üt, ahová néz?

- Persze.

- Akkor várjon egy pillanatot, helyet cserélek a marhával.

2013. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam, hogy soha nem jönnék össze kancsal fiúval.. aztán mégis csak pont az fogott meg benne és sokkal durvább, mint a képen.. már 2éve együtt vagyunk. Szerintem ilyen dolgok egyáltalán nem számítanak, ezen ne stresszelj. Ha valakinek tetszel, vagy valami megfogja benned, nem fogja érdekelni, ez az apróság! :)

20/L

2013. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nézz a szemembe! Mondom, a szemembe!!!
2013. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!