Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit beszéljek egy csajjal...

Mit beszéljek egy csajjal akit még alig ismerek?

Figyelt kérdés
Most mentem középsuliba ezért sok az új tag aztán tetszik egy lány de nem tudom mirol tudnánk beszélni.tudom hogy mi a hobbija de azokkal való kérdéseket már megkérdezte a tanár és ha facebookonn hogy írjam pl életembe nem beszéltem vele nem tamadhatom le úgy hogy szia mizu válaszol aztán már kérdezzem is hogy milyen zenét szeret???vagy ez hogy működik mert nem vagyok csúnya többen mondtak már h jól nézzek ki de nagyon bénan csajozom.A helyesírási hibákért bocsi de telefonról írtam.

2013. aug. 30. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudok mást írni,akármiről.gyerekkor,hobbi,család,szokások.stb.
2013. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtek beszélni akkor már jön a téma magától, ha meg nem akkor mesélj valami számodra érdekes történetet, tereld olyanra a témát amiben jártas vagy. Írd meg neki, hogy nagyon rendes lánynak tűnt a gólyatáborban meg blabla, legyél őszinte, de azért ne add a kezébe a farkadat tiszteleted jeléül :D Kérdezgess róla, érdeklődj iránta, mit szokott napközben csinálni, erre te tudsz reagálni is és látja is, hogy érdekled őt. Elkezdeni nehéz, élőben ajánlom mert sokkal könnyebb és ő is jobb néven venné, látná hogy tökös vagy.
2013. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!