Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúk, ti hogy értétek...

Csúnya fiúk, ti hogy értétek el, hogy egy lány járni akarjon veletek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az, hogy többnyire csk csókot tudok összehozni csúnya srácként a lányokkal. Pedig olyan sok csúnya fiút látok tök aranyos lányokkal, vajon ők hogyan érik el,hogy a lány akarjon is járni velük?

Egyszer összehoztem egy pettinget, de aztán az a lány is azzal jött,hogy maradjunk csak barátok végül. Bár legtöbbször a csókig jutottam, utána valahogy nem történtik semmi fejlődés a kapcsolatban.


2013. aug. 30. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még nem sikerült. Bár állítólag nem vagyok annyira ronda, inkább félek megnyílni, közel engedni magamhoz másokat.
2013. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
"Nem ezeket a droidokat keresitek" :D
2013. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem süllyed el az önsajnálat mocsarában, van stílusa, magabiztos, jó szövege van akkor esélyes a nőknél.

Külsőtől függetlenül.

2013. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Láttam én már itteni "csúnya fiúkat".... max. átlagosak voltak, de h csúnyák??? Nem tudom h nektek mi az ideál... de az túlzás h ennyire pocskondiázzátok magatokat.
2013. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából én sem tudtam, hogy ronda vagyok, amíg nem szóltak először még lány tesómék, aztán suliban az összes csaj meg ilyen menő fiúk beszólogattak, hogy fúj, hogy nézek ki meg ronda vagyok stb. Igazából néha reménykedem, hogy találok egy lányt, aki helyesnek lát és szeret engem, de ez még nem jött össze eddig.
2013. aug. 30. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
na, mondok én neked vmit.. lány létemre mondom!!! mindig azok a legjobb pasik, akik körül nincs sok por felverve:)
2013. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez szép lenne, ha igaz lenne. Saját tapasztalatból mondom, mert belém még soha nem volt szerelmes senki, de még azt se nagyon tudtam elérni, hogy igazán érdeklődjenek irántam, és mindenki csak elutasított. Nyilván nem feltétlenül a külsőm miatt, de akkor is...
2013. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam igaz.... nem tudom h te kikkel barátkozol...
2013. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáld máshogy nézni a rondaságod. A csúfság nem zárja ki azt, hogy férfias legyél, légy az! Azon kívül ha meg van hozzá a testi adottságod például nem vagy nagyon vékony és mély hangod van vagy ilyesmi, akkor legközelebb, ha valaki beszól, hogy csúnya vagy fordulj oda hozzá és kemény, kicsit emelt hangon válaszolj neki valami hasonlót: Ocsmány egy állat vagyok, de te a fél fogamra se lennél elég! :) Ehhez mondjuk tökösség is kell.


Ja és ami nagyon fontos. Légy vicces. Nem undvaribolond féle vicces, hanem nevettesd meg a népet a jó humorérzékeddel.

2013. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egy Görög isten de mivel jó a beszélőkém, kedves és okos vagyok( nem utolsó sorba szerény is :D ) ezért bejövök a csajoknál... Sok sikert! ;)
2013. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!