Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ducibb, formás lányoknak mi a...

Ducibb, formás lányoknak mi a véleményük arról, ha a srác már a kapcsolat elején le akarja fogyasztani őket?

Figyelt kérdés
Egy dolog az egészséges életmód, de ennek ellenére eléggé túlzottan birtokló, folyton testsúlyt és étkezést ellenőrző gyanús az egész.

2013. aug. 30. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire örülnék neki!:DD
2013. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyedül unalmas a fogyi, azt is befognám aki mondja:D
2013. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tetszik a külsőm, minek akar járni?
2013. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal lapátra tenném! :D
2013. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha már kapcsolatról beszélünk akkor valószínüleg úgy szereti ahogy van és nem akarja megváltoztatni.
2013. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan.igaza van a harmasnak. Ha nem tetszek neki akkor csa nehogy mar a kedveert valtozzak
2013. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem pedig neked, és neki is jobb ha fogysz. Te jobban érzed magad a bőrödben, ő pedig jobban vonzódik hozzád. Mi itt a probléma?
2013. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj már, nem kellenek ezek az álszent válaszok!


Én is megismertem egy duci lányt. Egyszerűen csodaszép az arca, nagyon szeretni való a lelke, de a teste.... :/ Én is csak akkor járnék vele ha hosszú távon változna, változtatna. Minden adottsága meg van ahhoz hogy brutál jó nő legyen. 177 magas, nem kis töpszli, nem nagy darab, csak a combja meg a hasa olyan amilyen, és csak a lustaság miatt. A legrosszabb az egészben az hogy maga is szégyelli magát, ducis ruhákban jár, amik olyanok mint valami alvócuccok... Szörnyű! Pedig ha formásítana, büszkén vehetne fel nőcis cuccokat. Sokkal jobban érezné magát. Pont hogy neki lenne jó. Ja és még csak 19, tehát még előtte a boldog élet. Ha ő is úgy akarja.

2013. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát azt h kapja be :D
2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!