Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor ismerkedem, mindig...

Amikor ismerkedem, mindig megkérdezem a lányt/nőt, hogy eddig hány barátja, komoly kapcsolata volt. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, ha egy lánynak előttem már sok barátja volt, mert én ilyen "régimódi" gondolkodású vagyok. (34F)

2013. aug. 31. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De azt ugye tudod, h nem tartozik magyarázattal? Mellesleg az én párom is ilyen, mint te. Irhatsz privit.
2013. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
nem gáz, én is hasonlóan gondolkodom mint te, és én is mindig megkérdezem ismerkedéskor :)
2013. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lord Keri ***** válasza:
69%
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy nőnek 20-on éves korára volt már vagy 30 szexuális kapcsolata az azért jelent valamit...
2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, de ne légy számonkérő, és ne ez legyen az első kérésed
2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

De viszont abba bele kell törődnöd, hogy eléggé valószínű, hogy a te korosztályodban a nők nem kettő, vagy három paisval voltak csak együtt.

Gondolom a többséget akikkel randiztál nem érdekelte hogy neked hány barátnőd volt.


Az a múlt, a múlttal nem kell foglalkozni, az a lényeg a jelenben van.

2013. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha neked is 2-3 kapcsolatod volt, mint régimódinak. ha több lett volna, akkor meg milyen jogon is kérdeznéd. ugye?
2013. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, 2 kapcsolatom volt eddig, de ha ezzel kezdené egy pasi az ismerkedést, hát nem tudom.. Még alig tud rólam valamit, de már a szexuális életemről kérdez.. Nekem nem jön be, lehet lepontozni.
2013. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is mindig megkérdezem ismerkedés esetében, hogy a férfinak hány nővel volt szexuális kapcsolata előttem, mert volt olyan, akivel azért nem mentem el randizni (netes ismerkedés), mert közölte, hogy úgy 70-ig számolta, de utána már nem, mert ő szereti az egyéjszakás kalandokat is. Így megmondtam neki kerek perec, hogy akkor felejtsük el egymást, mert nekem az nem jön be. Még magamnál is sokallom így utólag a 7-et, pedig elmúltam már 30 és a legrövidebb kapcsolatom, ami szexualitással is járt az 3 hónap volt, a leghosszabb pedig ebből 8 év. De férfinél az én korosztályomnál is maximum a 10-ig tudom elfogadni, de nem tudom, hogy miért. 31N
2013. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, engem is érdekel, hogy az adott fiúnak/férfinek hány kapcsolata volt.:)
2013. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha tőlem megkérdeznéd, azt mondanám, hogy semmi közöd hozzá. És ezt el kell fogadnod. Éppen megkérdezheted, de ne első találkozásnál, és ha a nő úgy dönt, nem válaszol, akkor fogadd el, és tartsd tiszteletben, mert nem rád tartozik a dolog, és nem tartozik magyarázattal.
2013. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!