Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasinál ez mit jelent? Bocsi...

Pasinál ez mit jelent? Bocsi ha már volt ilyen kérdés

Figyelt kérdés
Szóval van egy pali akibe tökre belezúgtam. Nagyon megszerettem. Szerintem látja is rajtam,csak nem lép nem értem mért nem?? Észreveszi ,ha zavarba vagyok mellette,illetve mondja ,hogy ne piruljak el . Mindíg érdekli a olt barátom ,hogy miket csináltunk,együtt laktunk e, mit csináltam amíg ő dolgozott. Szerintetek akarhat valamit?? Mit tegyek?? Mondjam el neki ?? Ma például rákérdezett,hogy gondolok e rá. De nem tudtam mit mondani neki legszívesebben elmondtam volna h belé vagyok zúgva ,de nem mertem ,félek. Mit csináljak??

2013. aug. 31. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb ha őszinte vagy :)nehéznek nehéz lesz és sok bátorság kell hozzá hogy elmond neki de hidd el sok fáradozástól mented meg magad és ha kiderül hogy nem úgy érez akkor nem fogsz tovább tévhitben élni szerintem csak légy őszinte :)
2013. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted érezhet vmit??
2013. aug. 31. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
igen valószínűleg érezhet de hogy felvállalja az már nehéz lehet neki szóval inkább ezt kettesbe kéne megbeszélni :)
2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha látja h én is belé vagyok zúgva,akkor mért nem lép??
2013. aug. 31. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
mert félénk ismerek olyan fiút aki félévig tartott míg megpuszilta a barátnőjét szóval inkább lépj te :)
2013. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy lépjek?? Nem lez gáz?? Egyszerűen félek h visszautasít többet nem mernék ránézni.
2013. aug. 31. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
hát kicsit meny hozzá közelebb adj neki puszit öleld meg néha hosszabban áj hozzá közel ilyenek :)
2013. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!