Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismerkedne valaki egy...

Lányok, ismerkedne valaki egy 29éves sportoló pasival?

Figyelt kérdés
Lehetõleg nálam alacsonyabbal ismerkednék, én 170 cm vagyok. .
2013. aug. 31. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
= 4 évente megnézed az olimpiát? :D
2013. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hülye gyerek, testépítõ vagyok, nem csak hobbi szinten..
2013. aug. 31. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

akkor huzzál a discoba mutogatni az izmos tested!

ne szennyezd az oldalt magaddal. köszi.

2013. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de még mekkora apukám!

b/szhatod a felfujt izmaid, látod, ohgy semmire sem mész velük, mert itt csajozol öcsi.

ennyi vagy.

nekem ugyan nem kezdődik suli ráb/sztál

2013. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer valaki a testépítésre azt mondja, hogy ott csak felfújt izmok vannak az mostmár pofánb*szom. Hozzánemértő gyökerek terjesztik ezt semmi rálátás nélkül, csak mondják és mondják, mert más is ezt mondta. Ha valaki lusta valamit sportolni és otthon b*ssza az annyát egésznap, az ne szidja a testépítést, mert ez csak szimpla irigység és/vagy tudatlanság kinyílvánítása.
2013. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek mind tizenéves tudatlan egy szál bél gyerekek, majd felnõnek!
2013. aug. 31. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

ujjabb izomtibi. gyere. :D


2 évig magam is toltam. eléggé keményen, és jól is néztem ki. és hogy miért felfújt izmok?

ahogy abbahgytam a fehérjét, és a multivitaminokat, már nem fejlődtem. nehezebben ment az edzés, minden. gyengének is éreztem magam. és mivel eltűnt a motiváció, így az edzéskedv is, és szépen visszazuhantam mint állat.


a dolog érdekessége, hogy nem edzek már évek óta. a napokban viszont lementem haverral a konditerembe, és meglepő eredmények születtek. (kivéve a fekvenyomást, ahol remegtem mint a kocsonnnnyyaaa XD)

bicepsz tricepsz ugynannyival emnt mint előtte, igaz lassabban, de ment. ugyvoltam vele msot vagy szakad valami, vagy nem, de természetesen jol bemelegítettem, és nem si volt baj.

nade számokban: a 44 es karomból lett 39 es..XD és mégis ment ugynaazokkal a súlyokkal.

akkor most várom a kontrákat nagyöregek! :D

2013. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A testépítés sem más sport mint bármi más, ha nem kajálsz normálisan persze, hogy összemész, csak itt látványosabb, mert itt nagy az izomtömeg. Egy úszó ha két évig nem úszik, és 3 mp-el rosszabb időt megy az senkinek nem fog feltűnni, mert nem látványos, ellentétben a testépítéssel.


Nem tudom, én mikor kihagytam például a lábedzést hónapokig akkor nem tudtam rögtön megint ugyanakkorával guggolni mint előttem, de egy bicepsz vagy tricepsz az persze hogy ugyanannyival ment. Írtad is, hogy lassabban és valószínűleg nem is olyan szabályosan, mint régen. De látod is a fekvenyomás már nem ment úgy. Hátedzés sem menne ugyanúgy, ugyanolyan szabályosan, próbáld ki. Érdekes, a bicepsz tricepszen kívül más már nem ment ugyanannyival? :D

2013. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!