Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezen az oldalon...

Szerintetek ezen az oldalon van esélyem találni olyan csajt, aki talizna velem úgy, hogy előtte nem látunk képet egymásról?

Figyelt kérdés
Én szeretema vakrandikat, szerintem jobb, ha nem pofára válogat az ember, hanem személyiség alapján, ha szimpi az illető jöhet egy élő tali. De az az igazság, hogy nem könnyű manapság olyan lányt találni, aki eljönne egy ilyen talira. Én igazából elég ronda fiú vagyok, de az a típus, aki valamiért sok lánynak mégis bejön, mert cukinak, helyesnek is tartanak azért elég sokan, igaz, általában ezek a lányok láttak képet rólam és facebookon jelöltek be meg írtak rám, denem szeretem a facebookot használni, jobban örülnék, ha lenne valami kép nélküli rendszer, hogy ne pofára menjen az ismerkedés. A lélek, személyiség fontosabb a külsőnél, de persze kicsit a külső is számít. Ha van itt lány, aki nyitott az ismerkedésre, találkára, írjon priviben!:)
2013. aug. 31. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen! Miért jó ez neked????
2013. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kizárt, esélytelenre nem megyek
2013. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, próbáltam már hasonlót összehozni, nem sok sikerrel.

17L

2013. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács: ne randinak hívd, ne is azt várd, hanem laza ismerkedésnek, találkozónak, beszélgetésnek. Persze lehet belőle randi is, de amikor eleve annak hívod, akkor benne van a "kényszer", hogy dönteni kell... esélyt sem adsz annak, hogy valaki megismerjen és megkedveljen.

(Nekem több ilyen találkozóm volt már, kép nélkül is, hogy nem vártunk egymástól semmit, csak hagytuk alakulni a dolgokat, hogy az legyen belőle, ami úgy spontán kialakul: barátság, vagy éppen kapcsolat).

2013. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is írtam, hogy taliról lenne szó. :)
2013. szept. 1. 17:07
 6/6 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!