Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok milyen a testem szerint...

Lányok milyen a testem szerintetek? (linkkel) kepfeltoltes.hu/view/130902/IMAG0071-1_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
Köszi! :) 25/F
2013. szept. 2. 11:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2013. szept. 2. 11:02
 2/25 anonim ***** válasza:
Baromi Jó. 10/10
2013. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Jaj, kis szivem, ezt már kérdezted. Nem is tudom, hányszor. Na nem piszkálni akarlak, mint eg másik kérdésednél mindenki. Nem rossz, sőt nagyon jó. Én a helyedben már nem nagyon erőltetném, hogy még jobb legyen, ez így pont jó.
2013. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hölgyeim!

Már ha meg nem sértelek vele titeket! :D

A másik kérdésnél bizony látszott milyenek Magyarországon maz emberek:/

Itt az a cél, hogy a másikat megalázzuk minél jobban, és hogy jobbnak tunjunk mindenkinél!

Ahelyett, hogy együttműködve erősítsük egymást!

2013. szept. 2. 12:27
 5/25 anonim ***** válasza:
Tökéletes :)
2013. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Mellre még gyúrhatnál
2013. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Nagyon jó már csak el kéne kezdened edzeni.A másik kérdésedről meg annyit hogy nem Magyarországon élő embereket minősítik a törölt kérdésed válaszai hanem, nem mindenkinek jön be ha magadat sztárolod mikor vannak sokkal jobb testű emberek (pl én) és még sem teszem fel a képeimet mert tudom hogy jó.És nem kell egyből a másikat provokálni hogy biztos mert nincsenek megelegedve magukkal mert nem csak az az egy lehetőség van amire te gondolsz.
2013. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék hogy részemről az ügy lezárva és felőlem csinálsz amit akarsz...
2013. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Érdekes lány lehetsz te utolsó! :D

Kit érdekel az okoskodásod?

Az igazi, értelmes nőknek tetszik, úgyhogy ennyi.

Te pedig szedjed csak nyugodtan a hülye szereidet és légy a legjobb,

csak majd legyen elég pénzed a pszichológusra,

mikor depressziós leszel ha majd nem áll fel a bré! ;)

2013. szept. 2. 16:45
 10/25 anonim válasza:
Ja te ezt mondod háttértudás nélkül fiam sztem ha okoskodsz legalább olvass utána legalább néha hidd el van értelme:DAm ugyanazt a fehérjét iszom mint a kajádban van ha nekem nem fog emiatt felállni akkor neked se fog x'DCsak te tul h.lye vagy ahhoz hogy megértsd de engem nem zavarsz hisz nincs konkurencia:D
2013. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!