Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elutasított egy srác amikor...

Elutasított egy srác amikor elmondtam neki h tetszik nekem, de minden hétfőn talizok vele és félek hogy nagyon gáz lesz, mit tegyek? :OO

Figyelt kérdés
nem gorombán utasított vissza de nagyon tartok attól hogy egyáltalán találkozzunk! egy edzésre járunk, kérlek segítsetek! am bocs ha túl rinyálósnak nézek ki de nem tudok máshonnan segítséget kérni. nagyon szeretném, ha nem undok kommenteket kapnék! :(
2013. szept. 2. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele s meg van oldva a probléma ;)
2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, hogy őszinte voltál hozzá ha nem tetszel neki az nem a te hibád ne aggódj
2013. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne törődj vele,elmentek egymás mellett ês kèsz :)
2013. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi lesz gáz? Semmi.
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah legalább átérzed milyen az amikor minket fiúkat utasítanak vissza!
2013. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne félj attól, hogy találkoztok, attol, hogy te elmondtad mit érzelés ő visszautasította nem dől össze a világ, majd jön valaki aki ezt neked mondja el, és boldogok lesztek, ne foglalkozz evvel a sráccal.
2013. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, talán igazatok van. :(
2013. szept. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!