Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kapcsolatban élők! Hol ismerke...

Kapcsolatban élők! Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt?

Leírnátok a történetet, hogy ismerkedtetek meg?



2013. szept. 2. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
barátnőm pasija volt, és egyszer hazavitt, fél éve
2013. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egy osztályba jártunk a gimiben, de ott még nem volt semmi (sőt, Ő még a barátnőmbe volt szerelmes). Volt egy baráti társaság, akikkel eljártunk érettségi után is. Egy idő után szétszéledtünk, de mi ketten maradtunk fix "tagok". Aztán egyszer csak szerelmet vallott (mivel én nem vettem észre az árulkodó jeleket, ezért elég váratlanul ért)...
2013. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszólított az utcán, hogy ilyen későn már veszélyes egyedül sétálnia egy nőnek az utcán és inkább hazakísér :D félúton mondtam neki hogy onnantól már okés leszek, mert nem akartam hogy tudja hol lakom. Nem akartam megadni neki semmi elérhetőséget, de végül addig nyúzott, amig el nem árultam neki a számomat. Viszont az nem az enyém volt :D végül fb-n talált meg a keresztnevem és a szakom alapján. Pár napot beszélgettünk, megnyerőnek találtam hogy ennyire kitartó, ezért elmentem vele randizni. Külsőleg nagyon nem jött be először, de a személyiségéért teljesen odalettem. :) 21L
2013. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Húsz hónapja vagyunk együtt.

Osztálytársak voltunk, és az utolsó téli vakációnkban sikerült összejönnünk. Egyébként azelőtt csak barátok voltunk, meg padtársak, de szerelem lett belőle. 19L

2013. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyik barátom osztálytársa volt, és a neten kezdtünk el beszélni majd 2-3 hónap után személyesen is találkozgatni..


Már 2 éve vagyunk együtt.


L/20

2013. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Már lassan 6 hónapja vagyunk együtt, s társkeresőn ismerekedtünk. Nem hittem volna, hogy lesz belőle valami.
2013. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Írhattok még!

2013. szept. 3. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szülinapi bulin, ahová a barátnőm vitt el :)
2013. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legutóbbi 2 kapcsolatom: neten :)

Chatelés egy hónapig, majd randi.

2013. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kócos boszorkány ***** válasza:
Egy rajongói klubban, ahova egyedül járkáltam. Lényegében ugyanolyan, mint egy szórakozóhely azzal a különbséggel, hogy ott csak kizárólag az adott együttes zenéjét játsszák. Három éve vagyunk együtt, de nem gondoltam volna, hogy komoly kapcsolat lesz belőle.
2013. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!