Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi a különbég?

Szerintetek mi a különbég?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú azt mondja a lánynak hogy aranyos, az mit jelent? Úgy értem, ha egy lány mondja ezt akkor az barátzóna, sokak szerint, de ha a fiú mondja akkor mit takar?
2013. szept. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de lehetséges, hogy azt, hogy aranyos vagy :)
2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt jelenti h barátok lehetünk csak, vagy több?
2013. szept. 4. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő, attól kérdezd aki mondta, én lány vagyok és ha azt mondanám egy fiúnak, hogy aranyos, az nem barátzóna lenne...
2013. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberek mind-mind mások, de ma már az megy, hogy mindenki legyen ugyan olyan.

Megmondják mit hallgass, mit hordj mert az most menő, hogyan viselkedj, milyen telefonod legyen, mit gondolj miről stb.

Embere válogatja.


Lehet nála az , hogy aranyos vagy azt jelenti, hogy csáó, csak barátnak akarlak, de jelentheti azt is, hogy majdnem megörül érted.

2013. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez többet jelent mint barátzóna.
2013. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ideje felvenned egy nőies ruhát.
2013. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha azután mondja h megtudta h miért tetszik nekem? az már gáz? akkor barátzóna ugye?
2013. szept. 4. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni... ne éld bele magad! De azért mindenképp próbáld meg, hátha lesz valami :))
2013. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!