Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a lányok külsőre nagyon válogatósak lettek manapság?

Figyelt kérdés
Tök átlagos vagy épp helyes fiúkat is lerondáznak, elutasítanak és csak nézek,ha egy tök helyes fiút így elutasítanak cask a külseje alapján, hát akkor velem mégis mit csinálnának, ha én bár cuki, aranyos, szép szemű fiú vagyok, de ezt leszámítve nem tartozom a helyes, izmos nagy súlyú fiúk közé vagyis nem vagyok egy férfillat, média ideál.

2013. szept. 6. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is így gondolom pedig én még a "média" ideálba tartozom
2013. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ezt csak te gondolod.
2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezerszer ismételt kérdés. Ne várj nagy világ megváltó gondolatokat a válaszokban.
2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De most mi a baj abból, ha valaki izmos? Én sem vagyok egy Schwarzenegger, de azért van rajtam izom, látszik is, minden nap nyomom a fekvőt, meg felülések, futok is. Nem értem miért baj ez. Legyek inkább én is olyan kis gelesztás, akin átüt a szarszag? :S
2013. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és ,ha lefikáz egy csaj, akkor mit teszel? elmész sírni, mint egy kis kancsó? Amelyik először lefikáz, annak verj alá először. Valamit nagyon benéztél :)
2013. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Persze mert a nőknek az idők kezdete óta számított hogy mit mondanak róluk, meg hogy milyen az imidzsük, és most hogy a facebook mindennapos, telefonja meg mindenkinek van, és az infó fénysebességgel jut el mindenfele, ha összejönnének mindenkivel akit helyesnek találnak, akkor mindenki leknrvázná őket, az meg a legrosszabb dolog ami csak történhet velük, szóval nagyon oda kell figyelniük hogy kivel kezdenek valamit :\


De ha meg annyira cuki szemü srác vagy, és mellette van egy kúúl személyiséged, akkor ott működnie kéne a dolgoknak... :DDD Kondiba meg akármikor ledöngethetsz, ha a külsőddel akarod megfogni őket.. :D

2013. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Nem csak a lányok válogatnak manapság. A férfiak nagy része pontosan ennyire válogatós. Ha valaki izmos, az az ő érdeme, megdolgozott érte. Ösztönlény az ember, ezért arra törekszik, hogy minél megfelelőbb/életrevalóbb társat találjon:) Az a baj, hogy manapság mindenkinek a külső számít...tisztelet a kevés kivételnek.
2013. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férfiak szerintem sokkal válogatósabbak... Igaz hogy én lány vagyok, de szerintem(és még mások szerint is) nagyon szép lányokat képesek leátlagosozni, lecsúnyázni! (és nem a szolis rövidruhás lányokra gondolom hogy szépek)

:/

2013. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, én is így érzékelem, ahogy a kérdező. 35 éves, sportos férfi vagyok, egyáltalán nem előnytelen külsővel, bár nyilván vannak nálam jobb képű férfiak is.


Amíg nem volt párom, addig én is próbálkoztam pl. a Badoo nevű társkereső oldalon, ahol pontozni is lehet a fényképeket. És mit tapasztaltam? Azt, hogy pontosan ugyanazokat a képeimet a tőlem idősebb, 40 vagy akár 50 éves nők 8-9 pontra értékelték, míg a fiatalabb, 20-30 évesek csak 5-6-7 pontra. Annyira észrevehető volt ez a tendencia, hogy nagyon furcsállottam.


Szóval van valami abban, amit a kérdező megfogalmaz. Manapság sokkal többet számít a külcsín, és az előnyös megjelenés, a "jóképűség" fogalma is mintha 10-15 év alatt megváltozott volna. Vagy csak a nők lesznek tapasztaltabbak és realistábbak, ahogy idősödnek.

2013. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ez a lepontozós generáció (nyilván van kivétel...de nincs :D) sztárokon és a pop celebeken, HBO-n és Bravo-n nevelkedett, amíg fater, muter gürizett és nem volt ideje gyereket nevelni. Az ide vezet.
2013. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!