Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Miért inkább a sötétebb...

Pasik! Miért inkább a sötétebb hajú (barna, fekete, vörös) lányokat választjátok a szőkék helyett? Mi a baj a szőkékkel? (KÉP)

Figyelt kérdés

Csak mert az oldalon eddig ha láttam hasonló kérdést a többség azt mondta neki nem tetszenek a szőkék. De miért nem? Miért választják inkább a barnákat vagy a feketéket vagy a vöröseket vagy egyéb hajszínűt és csak kevesen a szőkéket? És most hagyjuk azt hogy fesett vagy nem festett szőke mert a fekete hajúak is festik általában mégis népszerűbbek a szőkéknél manapság ezt tapasztalom.


[link]


[link]


2013. szept. 7. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem hajszínben a fekete haj tetszik a legjobban, de a barátnőim közül még egynek sem volt fekete haja.

23F

2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Dirty111 ***** válasza:
Te így nézel ki, mint ezek a csajok?
2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert sokan a szőke nős viccekből indulnak :( Nekem tetszenek a szőkék nagyon :) 19F
2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Te most komolyan egy idióta oldalról veszel statisztikát ahol a fele hazudik?

Tényleg ennyi eszed van?

2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem az oldalról veszem a statisztikát hanem ezt tapasztalom a környezetemben is. Meg mellékesen ezen az oldalon is ezt láttam.
2013. szept. 7. 17:38
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján döntök.
2013. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én pont a szőke lányokra bukom, ha még a szemük is kék akkor meg végem van:P
2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Miért ne választanánk őket? Bár általában a hajszínnel kapcsolatos kérdések csak elméletiek, mivel nem ez fog befolyásolni senkit elsősorban. Ha egyszer valakinek a sötétebb jön be, akkor nyugodtan választhatja azt.

Egyébként furcsa, de én a legtöbb kérdésnél azt látom, hogy ez épp fordítva van.

2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Magyarországon nagyon ritka a szőke haj, ergó akinek az van az majdnem biztos hogy festi, aki meg festi az feltűnést akar kelteni, akinek meg azt a külsejével kell ezt elérni stbstb..
2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülye kérdés?

Én szőke vagyok és népszerű vagyok a fiúk körében...

Szerintem ez nem hajszínen múlik

2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!