Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nézik le...

A lányok miért nézik le azokat a fiúkat, akiknek nincs sok lájk a képein, miért csak a sok lájkos menő arcokkal akartok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komolyan mndom vicc, csinálnom kellett egy kamu fb-t is már, ahol nincs egy képem sem kint és érdekes mód így össze is hoztam több lánnyal is talit, kettővel smároltam is közülük legalább, egyikkel még szexig is eljutottunk. Dehogy miért ilyen lehetetlenséggel becsajoznom úgy, hogy felvállaom a külsőmet, csak, mert nincs elég lájk a képeimen ez tényleg ekkora tragéid a fiatal lányok számára? Csak, mert nem vafgyok egy nagy társasági arc van két jó barátom meg pár netes haverom, attól még nem kéne lenézni. Jó, nem vagyok mondjuk álompasi sem külsőre, de szerintem átlagos szintet simán elérem, sőt szép szemeim vannak, sok lány mondta már például meg cuki, bájos pofikám.
2013. szept. 8. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lájk?

Mi a f_sz?

Már megint egy fb b_zi?

2013. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Önmenedzselés jeles!
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
,,cuki, bájos pofikám" :'D
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
gay
2013. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
amíg meg akarsz felelni nem vagy férfi
2013. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a lájkjaiddal van probléma...
2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ''közösségi'' oldalakkal foglalkozni.
2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szociológia órán:

Ülj le fiam, egyes.

2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tudod, be lehet állítani, hogy ne tudják megnyitni a képed, így azt sem látják mennyi like van rajta
2013. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Felment a pumpám, amikor elolvastam a kérdést...


Olyan vicces, hogy ilyen berögzült tévképzeteket képzelted be magatoknak, amik totál szürreálisak. Kit érdekelnek a lájkok? Hagyjad már, szerintem az emberek nagy része tudja, hogy vannak olyan csajszikák/fiúcskák, akik reflexből lájkolnak, hogy visszakapják.. Az ő lájkaik teszik ki a 90%-át, innentől kezdve kit érdekel? Nem mérvadó.

Ha meg sikerült a tali akkor meg mit vinnyogsz? Majd lejár a Facebook ideje is...

2013. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!