Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak: erről mi a véleményet...

Férfiak: erről mi a véleményetek? Minek köszönhető ez és hova vezet? A többi lenn.

Figyelt kérdés
"Sorra születnek a tanulmányok arról, hogyan tolódik ki a férfiak önállósodási folyamata: miközben a 80-as években már a húszas éveik elején dolgozó családapák voltak, manapság sokan még a harmincas éveikben is videojátékozással, utazgatással, önmaguk keresésével vannak elfoglalva."

2013. szept. 9. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Be köllene vezetni az egy éves katonaságot.
2013. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apáknak jobb mintát kéne szolgáltatni és akkor talán, TALÁN, változna a helyzet. Imádom az ilyen "tanulmányokat" amúgy... :D Meg munkatapasztalat nélkül sehova nem vesznek fel, de akkor meg honnan legyen munkatapasztalat? Meg a 80-as évek testvérek között is 30 éve voltak...
2013. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen, de az emberi tulajdonságok és helyzetkezelések ugyanazok maradnak 100 év után is.

2013. szept. 9. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:

"harmincas éveikben is videojátékozással"


"Igen, de az emberi tulajdonságok és helyzetkezelések ugyanazok maradnak 100 év után is."


Ha ugyanazok 100 év után is, (mert 100 éve nyilván mindenki videojátékozott), akkor mi a kérdés? Hogyhogy hova vezet? Akkor ez már elég régóta ilyen...

2013. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es:


Hát sok haszna volt a katonaságnak anno tényleg, hallottam hírét.


Itt nem az apai példákkal van gond, hanem azzal, h akkor még nem igazán volt munkanélküliség, mert annyi hitelt felvett az állam, h abból tényleg jól lehetett élni, volt még a legidiótábbnak is munkája.

Egyik tanárom mesélte, h volt olyan munkás, aki sorra csinálta a bajokat, kirúgták, felvették máshova.

Nem az volt, h diplomával nem tudok elhelyezkedni, csak ha van egy jó rokon, ismerős.

S mi a sz*rt csináljon az ember, ha nem a legolcsóbb elfoglaltságot választja, amit munka nélkül lehet csinálni, a videojátékot. Persze, vannak, akik jó családból származnak, fizetnek nekik mindent, s azok utazgathatnak is, de sztem a legtöbb nem ilyen az országban.

S igen, hát azoknak a családapáknak nem volt alapfeltétel, mint nekünk a diploma az életben-maradáshoz, mert végülis mehetnék szakmunkásnak, de én az eszemből akarok megélni (tudom ez nem szimpatikus vkinek, de én tisztelem is a szakmunkásokat, mert nekem nincs türelmen pl. a napon szenvedni, s ahogy elnézem őket, nekik se nagyon).

2013. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak akik tudnak olvasni a sorok között, vannak akik ez a képesség nem adatott meg, különbözőek vagyunk :).
2013. szept. 9. 18:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt a 4-esre értettem :)
2013. szept. 9. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
És vannak, akik tudnak érthetően fogalmazni, és vannak, akiknek ez a képesség nem adatott meg... :)
2013. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Puszillak 8-as, máskor ne fáraszd itt magad, nem hívott senki :-P. El ne felejtsd megírni, hogy te milyen kérdéseket tettél fel, hogy menjek át köpködni, jó?? Csókollak.
2013. szept. 9. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ameddig a szülök pénzelik,eltartják gyerekeiket tök kényelmes és ráérős minden.

A világ változik akkoriba 25 évesen már házat is lehetett építeni egy szegényebb sorsú férfinak is.

A pénz elértéktelenedik vagy szegény valaki vagy gazdag.

Valamelyik okból kifolyólag nem tudnak vagy nem is akarnak önállósodni.

2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!