Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért várjál el ezt...

A lányok miért várjál el ezt a képtelenséget a csúnya fiúktól?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy nekik önbizalomban gazdag, határozott, magabiztos, bátor legény kell, de mégis amikor próbálkozik egy fiú a lányoknál ők folyton lealázzák, kicsúfolják szegény fiúkat, rondának nevezik. Így mégis hogyan legyen önbizalma az embernek, hogyan legyen bátor és határozott, magabiztos?

Ja vagy ők csak a helyes fiúkra értik ezt? Meg ugye mondják, hogy egy fiú ne legyen nyafogós, de arra nemg ondolnak a kis agyukkal, hogy pont azért nyafog, mert a lányok foylton elutasították, Ok-okozat. Logikai gondolkodás tényleg nem a lányok erőssége ezek szerint. A helyes fiúk még jó, hogy nem nyafognak, hisz nekik úgyis jut mindig nő, max 10-ből egy elutasítja őket ez nem tragédia. De, ha egy fiút folyton csak elutasítanak és ráadásul még gyakran a pofájába is vágják, hogy ronda, az még szép, hogy megviseli az embert.


2013. szept. 9. 21:59
1 2
 1/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Most ha belegondolsz egy erős, magabiztos, bátor etc fiút nem tudhat egy lány se megalázni azzal amit mondanak.


Amúgy meg a lányok mindig valami különlegesre vágynak, ami valamiért nem átlagos, de pozitív irányba eltérő. Olyat meg csúnya fiúk is tudnak nyújtani, például azzal hogy boldog életük van mert nem hagyják hogy annak ellenére bármi rontsa az önbizalmukat hogy kamionfejük van, ilyenek.

2013. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kegyetlen az élet van akinek több száz nő jut valakinek egy se :D
2013. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

azért ahhoz is kell némi tehetség, hogy az adott fiú fejlődő képes egyed legyen. Tehát legyen helyzetfelismerő készsége. Jól felmérje a terepet és tudja, ki az akihez odamehet bátran és ki az, akire nem éri meg vesztegetni a fölös energiáját.


És akkor a nyafogás csapdáját is angolosan átléptük.

De persze, ehhez az, kell, hogy a férfi egyed jól felmérje a terepet. És ezt a legtöbb srác nem képes elsajátítani.

2013. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Úristen gondolkozzál már a kis eszeddel, úgyan úgy ahogy te is csak a szép csajokra buksz és csúnyával soha nem állnál össze. Akkor a jó csajok miért álljanak össze ronda pasival?

AMÚGYMEG az olyan ember aki külsőről dönti el, hogy szereti-e az olyan ember is jobb messziről elkerülni.

Én mindig olyan pasikba voltam szerelmes akik külsőleg nem jöttek be mégis megszerettem őket. Míg a helyes pasik teljesen mások belüről és abba valahogy sosem szerettem bele.

Szóval köszönjük az álltalánosítást már megint, arról nem mi tehetünk, hogy nagyon az igényeid.

2013. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ó, hát persze nagyok az igényeim, na ne nevettess már!:DD


Csak mert vékony legényként nem akarok egy dagadt lánnyla járni, máris gonosz, felszínes hatalmas igényű szörny vagyok. ÓÓó, igen az vagyok, gonosz, felszínes, szörny. Kösz!

2013. szept. 9. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnálhatod magad, de ha így állsz hozzá, a világ be fog darálni. És ha azt mondták, hogy ronda vagy? Miért, mik ők? A hivatalos külső eldöntő bizottság felügyelői? Ha ilyen tahók, nem szabad, foglalkozni velük, hanem örülni, hogy ilyen hamar kiderült. Vissza lehet vágni, hogy "ja, ha tudtam volna, hogy ilyen tahó vagy, ide se jövök." Egy tök ismeretlen személy véleményétől miért kell összetörni?
2013. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ötös válasz: Igen, az vagy. Mennyire vagy vékony? Miért nem edzel, ha hurkapálca vagy?
2013. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másnak mindig könnyebb mondogatni.
2013. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a dagadt csajok miér tnem fogynak le, ta nagy okos. Persze, mindig a fiúk a hiábask, nehogy már kigyúrt majom legyek, nekem jó a vékony alkat, jól érzem magam így. Szerintem ez az egészséges nem a kövérség vagy az agyongyúrt életmód.
2013. szept. 9. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit hisztizel?

Olvasd már vissza miket írsz és egyből tudni fogod miért kerülnek téged a lányok.

Baromi nagy lúzer vagy.

2013. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!