Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig közvetlen és nyílt...

Eddig közvetlen és nyílt voltam mindenkivel. Jobb lenne lehet, ha senkivel se törődnék és nem is beszélgetnék senkivel, csak ha kötelező?

Figyelt kérdés
(pasi vagyok, nem csaj)
2013. szept. 10. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magányos lennél...
2013. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pain for Pleasure ***** válasza:

Maradj közvetlen, a zárkózott embereket nem sokan kedvelik.

Miért akarsz megváltozni, ha szabad kérdeznem?

2013. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs különbség, most is annak érzem magam.
2013. szept. 10. 19:46
 4/11 A kérdező kommentje:

2es, azért, mert sokszor ismerkedem, meg barátkozom, meg ilyenek és a másik nem is foglalkozik annyira velem, én sokkal több energiát fektetek be.

NA meg az ilyen kapcsolatok el is lapulnak hamar, így felesleges erölködés csak.

2013. szept. 10. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 A közvetlen emberek pedig tele vannak felszínes kapcsolatokkal, akkor már inkább kevesen kedveljenek, de ők tényleg.
2013. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5ös, ebből van elegem...

Az se lenne baj, ha senki se kedvel, de legalább vége lenne ezeknek a minimális ismeretségeknek.

2013. szept. 10. 20:02
 7/11 Pain for Pleasure ***** válasza:

ma 19:56

Ebbe bele se gondoltam, de ennek ellenére én jobban örülnék, ha nyílt személyiség lennék, úgy még mindig könnyebben menne ismerkedés.

2013. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es, elég könnyen ismerkedem, az biztos...

A csajozás is könnyen megy, az adottságaimból a lehető legtöbbet hozom így ki.

2013. szept. 10. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
nem jobb, én olyan vagyok és nem jó :D
2013. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tedd,ami jólesik,nem éri meg ilyenben konkrét elvhez ragaszkodni,nem lennél úgy boldog. :)

Egyébként meg a saját tapasztalatom alapján aranyközépút.:) Beszélgess nyugodtan bárkivel,foglalkozz velük,de csak annyira,hogy ha bármi lenne,ne te gyere ki belőle rosszul. Az igazi,mély bizalmat és érzelmeket hagyd meg annak a pár embernek,akit tényleg érdemesnek tartasz erre.

17L

2013. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!