Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valamilyen bátorítást kaphatna...

Valamilyen bátorítást kaphatna egy alacsony, nyomi fiú?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, hát igen, a személyes ismerkedés lányokkal sosem ment igazán, pedig voltak vannak jelek, hogy tetszem pár cuki lánynak, de végül mindig csak neten jöttem össze lányokkal. Szeretnék végre én is kezdeményezni úgy személyesen, de őszinte leszek a külsőmmel sosem voltam megelégedve, pontosan azért, mert mindenki cseszegeti az alacsony, gizda fiúkat meg hát mindneki olyan nagy darab, én is ilyen szerettem volna lenni, de őseimtől jó géneket kaptam, az alacsonyságot meg a fiatalos pofát. Úgyhogy mindig is fiatalabbnak néztek a koromnál, így korombeli lányoknak ma sem jövök be, de látom időnként, hogy tetszem pár fiatalabb 14-15 év körüli lánynak, csak épp ez a korkülönbség is parás na meg, úgy érzem elég ronda vagyok ők meg olyan cukik. :D Legutóbb a nyáron csókolóztam egy tőlem amgasabb lánnyal, de akkor épp szerencsém volt és lényegében ő hívott el a talira, mert épp unatkozott, aztán történtek dolgok, de végül semmi komoly nem lett köztünk. Én viszont szeretnék már egy normális kapcsolatot egy kedves, aranyos barátnőt. :) Szívesen ismerkednék, de mindig akkora tömeg és mindenki rohan, én meg nem vagyok úgy lányok közelében sosem, nem tudom van-e értelme leszólítani csak úgy egy lányt az utcán monjuk vagy valamerre. De igazából ennél is rosszabb,hogy félek kezdeményezni, pedig ma is nagyon sok aranyos, picike lányt láttam, már éreztem, hogy hű, de szeretnék vele megismerkedni, szinte indultam leszólítani, de aztán mégsem ment. :D

2013. szept. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
jó az önkritikád :D
2013. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál és elszáll a gond!
2013. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az alacsonyt és nyomit kiveszed kiveszed, máris több esélyed van.. Alacsonyként nehéz csajozni, ezt tudom a magam példáján, sajnos ha ilyen 170-172cm lettél, akkor rossz hírem van, mert a nők nagy részénél alapból esélytelen vagy a hülye magassarkú mániájuk és fals védelmi kényszereik miatt.. Csak nézz szét az utcán ha sétálsz, még az alacsony 155cm-es nők mellett is 180-190cm-es férfiak vannak, nem 165-170cm-esek.. a 170cm vagy efölött meg szinte esélytelen az ember ha 170-es vagy ezalatti vagy. Ez egy átok, a legrosszabb, amit kaphatsz.
2013. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2013. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden lány szereti a magassarkút..

Ès mindegy hogy nèzel ki, ha találkozol egy normális lánnyal, nem a küldõd lesz neki a legfontosabb. Nekem bejönnek az alacsony-vèkony srácok, pedig magas vagyok..

2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!