Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy pont...

Miért van az, hogy pont azokkal a lányokkal nem tudok rendesen ismerkedni, akik iránt már kezdek érezni valamit?

Figyelt kérdés

Tudok a lányokkal beszélgetni és ismerkedni általában. Leszólítással sincs különösebb bajom.

De ha van egy lány, aki különösen tetszik nekem és kezdek iránta gyengédebb érzelmeket táplálni, teljesen béna és bátortalan leszek. Nagyon idegesít már ez a dolog. Az a baj, hogy túl hamar kialakulnak az érzelmeim? Most mit csináljak ? Olyan lányokkal próbálkozzak, akik nem tetszenek vagy mi ?:D


2013. szept. 11. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem izgalomba jössz. Hiszen ha egy olyan csajnak nem jössz be, aki különösebben nem is tetszik, No problem. De, ha egy tetszetős csajjal kezdesz ki, ott már úgy mond van tét. Sajnos nem tudom, hogy hogy lehetne ezt lecsillapítani, de semmiképpen se hagyd ott őket.
2013. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, 1-2 év, és már senki nem fog ilyen lázba hozni, akkor "lazán" fogod a jó csajokat is kezelni. 22f
2013. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is igy vok nem merem elmondani és már kezdek depis lenni
2014. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!