Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány írt Facebookon, hogy...

Egy lány írt Facebookon, hogy tetszik a profilom, és szeretne hozzáadni az ismerőseihez, mit válaszoljak neki? L

Figyelt kérdés
Lány vagyok, nem tudom miért írt! Egyáltalán nem ismerem.
2013. szept. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszbi szagot érzek.
2013. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy cylon akar a bizalmadba férkőzni. Jobban teszed ha nem is válaszolsz.
2013. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csajok ma már jobban fel merik vállalni azt, hogy nekik is szexuálisan vonzó tud lenni egy jó csaj.
2013. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami játékhoz keres embereket, vagy egy oldalát akarja lájkoltatni, vagy csak gyűjti az ismerősöket. Ha úgy gondolod, meg akarod ismerni, akkor visszaigazolod, ha nem, nem. Ha nem akarod visszaigazolni, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyod, vagy írsz neki, hogy ne haragudjon, csak olyanokat jelölsz vissza, akiket valóban ismersz.
2013. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 karador válasza:
Gyanús. Szerintem leszboszi a hölgy
2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!