Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetnék szófosó?

Hogy lehetnék szófosó?

Figyelt kérdés

Nőket három módon lehet meghódítani. Külsővel, pénzzel és szöveggel. Jómagam sajnos egyikkel sem állok túl jól.


A külsőn a legnehezebb változtatni, ezért ezt nem is erőltetem. Amit tudok megteszek, vagyis igyekszem ápolt lenni, normálisan felöltözni, de ezzel még éppen csak a nullára küzdöttem fel magam.


Pénzzel szintén nem állok úgy, hogy szórhatnám és luxuscikkeket vásárolhatnék, amikkel villoghatnék a nők előtt.


Marad a szöveg, amiben szintén nincsenek túl jó képességeim, mindig csendes, kedves jófiú voltam, aki szűkszavú.


A kérdésem az lenne, hogy lehetne-e, tudnék-e változtatni ezen a szófosási képességemen, hogy én is olyan legyek, aki ledumálja a lábukról a nőket? Vannak egészen csúnya, ápolatlan, putriban élő férfiak akik képesek olyan nőket megfektetni, hogy csak les az ember fia, hogy ilyen hogy létezhet, de mégis létezik.


Ismer valaki erre valami tuti módszert, hogy lehetne ezt a képességet elsajátítani?



2013. szept. 12. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál
2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Olvass minél többet minden témáról. Akkor lesz miről dumálnod.
2013. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg freestyle stílusban rappelni és akkor tudsz majd mindenről dumálni :)
2013. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A cím alapján "viccesebb" szöveget vártam de akkor íme 1-2 jó tanács, ami segíthet (némelyik ki is lett próbálva):

1, legyél megelégedve önmagaddal, de tudd határaid, legyél egy PICIT egoista. Legyen egy rád jellemző stílusod (az enyém a "kedves paraszt" aki mindig beszól de le lehet vele ülni beszélgetni egy maghalt kiscicáról, vagy a deriválásról.

2, legyél intelligens, érj többet mint mások, legyen egy szakterület amihez te jobban értesz mint a többi halandó (nekem ez az elektromos gépek, illetve ezermesterség)

3, senkire se akarj hasonlítani

4, szólíts le csajokat! Ne az utcán mert az ijesztő, de kocsmába ha valamelyik megtetszik, nagylevegő és "Heló X (csak keresztnév) vagyok... (innen sok variáció lehet, ha bemutatkozik nyert ügyed van, már csak témát kell keresni, volt olyan hogy egy csajt csak azért szólítottam le mert lila színű haja volt és "Bocsi de folyamatosan az jár a fejemben hogy lila a hajad, de a neved biztos nem Lilla, igazam van?" Majd bemutatkozott majd ott hagytam... :D

5, ne akarj csajozni, beszélgess vele, ne akard felszedni! Arra ráizgulsz és "Szia Gyuri vagyok"-ból lesz "Szia rudit adok"

6, ha nagyon bizonytalan vagy, kezd névtelenül! ismeretlenek.com, majd később lehet a képedet is vállalni chatroulette.hu vagy omegle.com, az utolsó kettőnél rengeteg faszon át kell vergődni, de néha megéri. Egy estét beszélgetés után egy csaj szinte összejött velem, csak én lekoptattam :D


Ui.: Ismerem a fajtád, anno én is ilyen voltam. Nem voltam egy adonisz, pénzem még mindig nincs, de a szövegem borzalmas volt. A szövegem és a bátorságom a szüzességem elvesztése után jött meg, ILLETVE mivel baráti társaságot váltottam. Jó helyen sokkal többet ki tudsz magadból hozni :D


Asszem' ennyi.

2013. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a kifejtést nem olvasom el, csak a kérdésre válaszolok...


Ne szófosó akarj lenni, hanem önmagad! Azzal mész a legtöbbre! Találd meg hogyan érezhetnéd a legjobban a bőrödben magad! Lehet, hogy ez pont a szófosós dolog lesz, de ha nem megy, akkor nem... persze amíg erőltetetten próbálkozol, addig semmi sem fog menni! Ez ilyen...

2013. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyél betûtésztát ^^
2013. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!