Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelölt egy fiu a facebookon,...

Bejelölt egy fiu a facebookon, hogy szeretne megismerni és, hogy mikor mennék ki egy kávéra, megegyeztük az idöpontot, és aszt mondta meglátom finom kávet készit majd! Ez csak nekem fura?

Figyelt kérdés
Megdöbentem,hogy egyböl a lakàsàra hiv,èn erre mondtam,hogy nem megyek fel hozza mert mèg nem is ismerem ö meg gunyosan mondta, hogy milyen szègyenlös vagyok

2013. szept. 12. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
El ne menj!Ez csapda!meg akar erőszakolni
2013. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig meglepődöm milyen társadalmi hulladékok vannak a világon.


Múltkor válaszoltam egy kérdésre, és azt hitte a kedves kérdező, hogy az ellenkező nembe tartozom. Ez még így oké is, de utána napokon át kezdett írogatni olyan szarságokat, hogy meséljem el mit álmodtam és hasonló aggasztóan gázos dolgokat. Férfi létemre kellemetlenül éreztem magam...


Szóval nem csodálom a csajok hozzáállását a pasikhoz. Rengeteg elmebeteg van.

2013. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
szerintem se menny el!! (:
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aszt mondta??
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én biztos már öreg vagyok, meg régimódi, de én már ott nem értem, hogy már mi a fenének jelölnék vissza vadidegen embereket, csak mert ismerkedni akarnak? mert ha még valami netes fórumon beszélem vele, az is más, de random embereket jelölgetni, mert csak? pláne nem óhajtok vadidegennekkl találkozgatni, főleg nem mennék a lakására. s ha már így mondja gúnyosan, hogy szégyenlős vagy, pláne ne menj. inkább tartson szégyenlősnek, és sajnáljon le emiatt. ebből nagyon rosszul jöhetsz ki.
2013. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmenj...
2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El ne menj!
2013. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!