Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni olyan...

Hol tudnék ismerkedni olyan egyébként hetero lányokkal, akiket érdekelne egy leszbikus kaland?

Figyelt kérdés
Régóta fantáziálok ilyesmiről, és úgy gondolom, hogy addig kell érte tennem, amíg fiatal vagyok. Nem akarom azt, hogy később úgy érezzem, hogy megtehettem volna, de mégsem tettem. Egy alkalom lenne, előtte nyílván beszélgetnénk, de fogalmam sincs, hol találhatnék, chat oldalakon jórészt senki sem az, akinek mondja magát. Ismeretségi körben nincs olyan ,aki szóba jöhetne.
2013. szept. 12. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek a bisex csajok
2013. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmmel harmadikat keresünk
2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, de ha azt mondanám, hogy biszex lányokat keresek, attól még ők is akarhatnak komoly kapcsolatot egy lánnyal..átverni meg senkit nem akarok. Vagy tetszeni fog, vagy nem, de komoly kapcsolat aligha lesz belöle.
2013. szept. 12. 21:43
 4/7 A kérdező kommentje:
*belőle
2013. szept. 12. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
én is kipróbálnám lánnyal, de semmi több!! Hm? :) 26/L
2013. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz :) egy kíváncsi hetero lány :)

28/L

2013. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kipróbálnám.:) 18./Jenni
2013. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!