Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, milyen hosszúságú-vágású...

Fiúk, milyen hosszúságú-vágású hajat, hajviseletet tartjátok a legszexisebbnek egy nőn? Leengedve, lófarok, csattal feltűzött (tincsek itt-ott kilógva) vagy pedig konty? Hátul egyenesre vágott vagy V-be fokozatosan?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
váll alá érő kiengedett fazont nem mondok az egyénfüggő
2013. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik az a fiú aki egy lánynak a haját nézi?

Legyen hosszú, és ne legyen fiús. ENNYI!

2013. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát rövidből max egy

[link]

ilyen tetszik, de ha választhatok, akkor legalább vállig leérjen. Leengedve, nem lófarok meg ilyenek. És ha göndör, az meg még jobb.

2013. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hosszú, copfba kötött hajat szeretem. Egyszerűen megvadulok tőle :) (Persze csak ha szép csaj viseli)
2013. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kleopatra
2013. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik és minden leányzónak más áll jól. Nekem személy szerint akadt már meg a szemem mindenféle hajú hölgyön - de biztos, hogy a váll alá érő göndör hajúakat hamarabb észreveszem pl. utcán sétálva. :)
2013. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy egyből megerősítsem az utolsó hozzászóló, "mindenkinek más tetszik" kijelentését: Én kimondottan nem kedvelem a göndör hajat :)
2013. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 - na de válaszoljunk a kérdésre is! :)


Kérdező! Szerintem a csattal feltűzött jól állhat, de a többivel is lehetsz nagyon csinos ha "stimmelnek" az arcvonásaiddal meg a fejformáddal - de erről pontosat mondani ennyiből nem lehet ám. :)

2013. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agent K.: Válaszoltam arra is még a 4. hozzászólásban :)
2013. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!