Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy és hol találnék olyan...

Hogy és hol találnék olyan embert, aki belemenne egy kötetlen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek, ha ez lenne az 1053. ilyen jellegű kérdés. Jelenleg nem gondolom, hogy érzelmileg, mentálisan és idő tekintetében készen állnék egy komolyabb kapcsolatra, viszont nem vagyok ellenére az alkalmi (heti egy-kettő) találkozásoknak, beszélgetéseknek, programoknak, stb. Nem hiszem, hogy a szórakozóhelyek ilyenre vágyó emberekkel lennének tele, random embereket leszólítani fényes nappal se tűnik a legjobb ötletnek. És igen, lány vagyok. Ötleteket kérnék.

2013. szept. 15. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól függ hová valósi vagy
2013. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megírod a paramétereidet.
2013. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze privát, és egész alakos fotóval. :P
2013. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön vagy szexkereső oldalakon!
2013. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Itt halt meg a téma? Pedig paraméterek nélkül nem lesz nagy tolongás!
2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jól érzem, hogy ez egy olyan típusú kérdés, amire csak a 90-60-90 a jó válasz? :)
2013. szept. 15. 21:30
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem.


Azért az országrész, kor, kb magasság, igények, érdeklődési kör - szellemi szint (nem mindegy ha közös programokat is szeretnél valakivel), alkat nem mellékes kérdés. Szerintem számodra sem. Nem? :)

2013. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valóban nem, de nem terveztem, hogy itt alakítom ki a kis társkereső körömet. Milyen naiv vagyok, hogy azt gondoltam, ez sikerülhet, ugye? :D De ha már így alakult, nincs ellenemre. Ide nyilvánosan viszont nem szeretnék kiteregetni az egész életemet, úgyhogy ha érdekel valami...
2013. szept. 15. 22:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon megértem, ha nem itt tervezted az ismerkedést. Mostanra már eláraszthattak téged a privátok (eddig másoktól). :D Ennyi szűz serdülő között azt mondják ez a tendencia.


Kérdésedre bővebben válaszolva nőként a helyzeted nagyon könnyű. Bármelyik társkeresőn fotóval vagy fotó nélkül szabadon válogathatsz képek és magasság, képzettség, bármi alapján. love.hu, twoo, badoo, csajokéspasik.. megszámlálhatatlan lehetőséged van.

2013. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont hogy nem ez a tendencia. Reményveszett, kalandra vágyó, kiégett, vagy csak szimplán új módszerekkel kísérletező huszonévesek annál gyakoribbak.

Tudom, hogy nem illik mindenre és mindenkire panaszkodni, de ez a társ- és szexkeresősdi annyira kirakatvásár feelinggel rendelkezik. Magával az interneten ismerkedéssel nincs különösen problémám (sőt), de előbb látni egy ember tükör előtti félmeztelen testét, mint a megnyilvánulásait hallani/olvasni, hogy is mondjam csak... :D Persze nagyrészt a kinézetről (is) szól a dolog, de nem túl szerencsés, ha az illető többek között funkcionális analfabéta, felnőtt létére. Mindenesetre köszönöm a választ.

2013. szept. 17. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!