Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok ingyenes online kereszt...

Tudtok ingyenes online keresztény társkereső vagy közösségi oldalt ami magyar?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Keresztény ?

Vallásos vagy gondolom.Szerintem ilyet még nem csináltak.

2013. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a templomban, ahova jársz, a sekrestyés néninek, hogy párt keresel, és következő vasárnap már legalább 15-20 jelöltet fog neked hozni. Tapasztalatból beszélek, sokat jártam templomba, eléggé kiismertem a jelen lévő ember-típusokat :)
2013. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

let me google for you:


[link]

2013. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2013. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha beírod a gugliba, hogy keresztény társkereső, kidob egy csomó találatot.

Egyrészt az összes sima online társkereső oldalt, mert ott is lehet vallásra szűrni.

Aztán vannak a specifikus oldalak:

[link] - Innen már volt egy randim még régebben. Helyes, kedves lány volt, de nem az igazi. Nem is lett belőle több.

[link] - Ez nem ingyenes. Legalábbis előfizetés nélkül semmit nem lehet csinálni. Most van decemberi akciójuk egy évre 6000 forint. Katolikus társkereső. Elég komoly. A regisztrációnál el kell fogadni, hogy kész vagy a "szent házasságra". Én készen vagyok, akármit is jelentsen az. :) De "kedvenc szentem" még nincs, mivel református vagyok. Értem én, hogy nem akarják, hogy felhíguljon a társaság, de... Szóval gondolkozom a regisztrációm törlésén. (Néha vannak közös programjaik is, pl. adventi lelki nap, de még nem voltam.)

[link] - Nem online. Ő egy katolikus pap, aki párkapcsolati előadásokat tart, valamint egy köré épült mozgalom. Vannak jó gondolatai. Valamint ha a "társprogramokra" eljárkálsz, találkozhatsz sok húsvér társkereső emberkével. Vannak társkereső csoportjaik, meg tréningjeik is időnként. Ja meg pl. nyári tábor is szokott lenni. Elég komoly.

[link] - Ezt most akarom kipróbálni. Nem tudok róla véleményt mondani még. Itt is látok helyes lányokat.

+1 bónusz hely: Templom. Az nem online. De lehet többet ér, mint írogatni a neten. Én újabban egy egyetemi gyülekezetbe járok. Még ismerkedem a társasággal, és próbálok barátkozni. Itt is vannak társprogramok: bibliaóra...

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

30f

2013. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egy nagyon jó és ingyenes hely a Páratlan Klub ( [link] Ez se szokványos online társkereső. Érdemes feliratkozni a levelező listájukra. Küldenek napi egy kör e-mail-t szolid bulikkal, filmklubbokkal, társasjáték estek szoktak lenni, koncertre meghívások, meg amit még kitalálnak a listatagok. Nagyon sok fiatallal lehet személyesen találkozni, beszélgetni, ismerkedni. A jellemző korosztály ránézésre olyan 30-35 év, de 24-5 évesek, és 40-en túliak is szép számmal előfordulnak a rendezvényeiken.
2014. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!