Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Udvariasan megfogalmazott...

Udvariasan megfogalmazott elutasító levelet vagy inkább semmit ne írjon társkeresőn a címzett?

Figyelt kérdés
Két (gondosan fogalmazott) elutasító levelet írtam meg korábban társkeresőn, és mindkettőre heves, agresszív reagálás volt a válasz, kb. hogy mit képzelek, és ki a f....ra várok, valamint válogatott, negatív jelzők. Hm...elgondolkodtam, hogy miért ez a nagy érzékenység. Egyéb okok miatt is, de már nem élek a netes társkeresés lehetőségével. Több a lehangoló élmény (számomra), mint a pozitív.
2013. szept. 16. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes a levél akkor elutasítót küldj.Ha ilyen semmitmondó akkor ne is írj vissza.
2013. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, én is így voltam ezzel.

Az egy dolog, hogy mindenkinek lehangoló, hogy ha nem jön be a másiknak, de azért meg kellene próbálni intelligensen hozzáállni, csak tudod, ahol nincsenek ilyen tulajdonságok, ott kár ilyenre várni. :S

Szerintem is jobb, ha udvariasan megmondod neki a frankót, a semminél mindenképp jobb, de ha ilyen módon reagálnak, akkor ott nem benned van a hiba.

Elvégre ha az utcán megnéz valaki, de te nem viszonzod a pillantását, akkor se jön oda megverni, amiért nem nézed meg. :)

2013. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szoktam örülni annak, ha (akár automatikus) elutasító választ kapok. "Szia, köszönöm, de nem téged kereslek, sok sikert!" Erre szoktam valami hasonlót írni, hogy "Köszönöm, neked is!".

Amúgy azért lehetünk felháborodva, mint pasik, mert elküldünk 70 megkeresést (rövid, vagy hosszú, sablon, vagy nem sablon levél, flört stb.), és arra kapunk összvissz 2 választ, ami elutasítás, 68 levelet válasz nélkül hagytok. Ilyenkor a gyengébb idegzetűek azt a 2 "viszonylag normális lányt" b...tatják, aki egyáltalán válaszolt.

Kérdés lehet, hogy miért kell egyszerre 70 lánynak írni? Miért ne lehetne. Végül is csak beszélgetni akarunk, esetleg valami programot szervezni, ahová nem akarunk egyedül menni. Aztán tudjuk, hogy utána nagy valószínűséggel úgyse lesz belőle semmi.

Én most eléggé lemondtam erről a netes marhaságról. Csak képeket nézegetni járok fel. Ez ilyen függőség nálam.

Egyszer szeretném sikertörténetnek azt megírni az összes hülye oldalnak, hogy: Köszönöm, hogy hozzájárultak ahhoz, hogy megtaláljam a párom. Azzal, hogy örökre elvették a kedvemet attól, hogy a neten b.sszam a rezet. És milyen jó, hogy elmentem inkább ide, meg oda, ahol személyesen is láttam csajokat.

Ennyi az egészről a véleményem.

30f

2013. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nagyon hervasztó tud lenni, ha elküldesz egy halom levelet (a 20.után leszoksz az egyediségről, mert minek strapáld magad a semmiért), és egy vagy kettő válaszol, amiből az egyik kedvesen, de végül is lekoccantana. Szóval ezt megértem, a trágár agressziót viszont kevésbé. Talán leáldozott már ez a műfaj, annyira személytelen, és kevés a sikerszázalék.
2013. szept. 17. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!