Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van aeaz, hogy mióta...

Miért van aeaz, hogy mióta egyre sikeresebb vagyok a lányoknál, azóta egyre gyakrabban forudl a kocka?

Figyelt kérdés
Vagyis számomra vonzó lányoknak tetszem, helyesnek látnak bírják a jellememm is, nem csak a külsőmet dícsértik, míg a csúnya lányok meg még rondának enveznek. Fura, mert régebben csak ezekenka csúnya lányoknak jöttem be, amikor még nagyon kezdó csajozó voltam. Mondjuk nem bánom, csak furcsállom. Ma is néztem h egy számomra ronda lány fikázta a külsőmet, akivel ismerkedtem, míg egy másik lánynak meg, aki tök bájos arcra is, meg bejöttem, ráadásul nagyon bír engem úgy látom.
2013. szept. 17. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg rapid randira egy helyesírási, stilisztikai versenyre vidd el magaddal.
2013. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ahha, szóval te vagy Casanova? :O
2013. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ne fárassz már, el tudtad olvasni az a lényeg.
2013. szept. 17. 00:24
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Egyszerűen nem fér a fejembe mi értelme van ,hogy MINDEN esetben valami idióta feldobja ezt a rohadt helyesírás témát... Azthiszed ettől majd menőbb leszel , ettől áll fel a kis kukid? Itt végre vitézkedhetsz akkor holnap nem fognak megverni a suliba vagy mivan?


Emberek. Miért nem fogjátok fel ,hogy aki nem ír helyesen annak valószínűleg IGÉNYE SINCS RÁ, tehát annyian oszthatjátok ahányan akarjátok. Attól még nem fog helyesen írni. Jééé én is az előbb elírtam egy szót és majdnem elküldtem, de megláttam a kis piros vonalat és kijavítottam mert nekem ÍGY TETSZIK.

Aki meg látja ,hogy tiszta vörös az egész az nagy ívben le is sz*arja higgyétek el!

Felesleges! Hagyjuk már ezt abba!

2013. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"Itt végre vitézkedhetsz" után vesszőt kell tenni.
2013. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Egyébként meg még annyit hozzátennék ,hogy a mai világban de LEGFŐKÉPP az interneten teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Itt mindenki anonim , ezen az oldalon feleslegesen strapálja magát az ember. Főleg annyi nyelvjárás és tájszólás van. A nyelvészek sem tudják sokszor mi a helyes, hogy illik. Hagyjuk ezért békén az embereket. Főleg azt akinél ennyi hiba van.

Különben meg tapasztalatom szerint azok szoktak itt "trollkodni" vagy belekötni valakibe akik az életben egy nagy nullák, és még csak csajhoz sem értek soha ezért meglátja ezt a kérdést: "HŰŰŰ ELÍRT EGY SZÓÓT kössünk bele"

SZÁNALMAS!

Az vesse rám az első követ ,hogy hülye vagyok aki élőben is szólni merne mondjuk egy alkalmazottnak aki épp kitölt valamit vagy egy ismerősének ,hogy HÉ HAVER KIHAGYTÁL EGY VESSZŐT! Szólni mernél te nekem?

Soha a büdös életbe nem szólnál nekem ezért ebben 100%ig biztos vagyok.

Egyébként ha ennyire kemény vagy akkor menj helyesírás versenyekre öcsi ott a helyed.

2013. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es, anonim vagy nem anonim oldal, megmutatja az ember milyenségét az, hogy hogyan alkot mondatokat, szófordulatokat, milyen a helyesírása. Ne viccelj már! Ezzel az erővel a parlamentben is beleszarhatnának a jogalkotás során a helyesírásba...hol tartanánk akkor? Ez a 21. század ember: minimum, alapvető, hogy helyesen írjon egy ember és ne legyen lusta disznó, ha képes lenne rá, hogy jól írjon.
2013. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ,hogy mit alkot magáról ha egyszer anonim. Pont ezt mondta :D
2013. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
* mármint milyen véleményt alkot magáról
2013. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!