Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen legyen az a nő, akit...

Milyen legyen az a nő, akit kihívás meghódítani?

Figyelt kérdés

Egyáltalán vannak még, akik hódítani szeretnének?

Azt tapasztalom, hogy sokan nem szeretnek energiát fektetni az ismerkedésbe, és ha meghaladja a randik száma a 2.-t, de még nem volt szex, akkor egyszerűbb könnyű préda után vetődni. (remélem nem kell mindig kiírjam, hogy tisztelet a kivételeknek, és hogy akinek nem inge...)



2013. szept. 17. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy vannak még, akik hódítani szeretnének, mert vannak nem kevesen. A fő kérdés: elfogadja-e ezt megannyi nő? Nem. Én igenis szeretek energiát fektetni ismerkedésbe, de feleslegesen nem pazarlom az energiát, ha élből elutasít egy nő. Zárt ajtókat nem döngetek. Különben számomra elég gáz az a nő, aki 2. randin már ágybabújuk velem.
2013. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igazából ha azt veszem észre, hogy nem is igazán kedvelem mert ez a "kihívás meghódítani" dolog annyira a fejébe száll, hogy annak ellenére is tartja a távolságot, hogy kedvel akkor arrébb állok (ha nem kedvel akkor meg úgyis mindegy nem?). nem azt kérem, hogy 2 randi után feküdjön le velem, de azért nem is olyasvalakivel akarok randizni akin azt látom, hogy konkrétan semmit sem akar.
2013. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van.Bőven van még ilyen nő.
2013. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kapcsolat első másodpercében eldől, hogy megvan-e a kölcsönös vonzalom. ha ez nincs meg, akkor jobb lelépni. ha megvan, akkor lehet végtelen sokáig randizgatni és megismerni a másikat, hogy valóban összeillünk-e. erről megbizonyosodni jóval több mint 2-3 randi szerintem. persze ez arra vonatkozik amikor komolyabb kapcsolatot akar az ember.
2013. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1-esnek teljesen igaza van! Az aki zárkózott már elsőre meg elutasító abból köszönöm de nem kérek.

Lássam én rajta azt hogy akarja, hogy nyitott és ad esély.t

2013. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy 40-50 randi után kell sor kerüljön az első csókra, nyilván van valami arany középút (kéne), de azért sajnálom, hogy a romantika bedobozolva lekerült a pincébe. Az is igaz, hogy elég nehéz megtalálni a másik felünket.

És igen, szerintem sok nő vágyik a meghódítás lassabb verziójára.(vagy csak én?:-))

És igen, kell annyi egyenesség legyen mindenkiben, hogy vállalja az őszinte véleményét, azaz ne szórakozzon ha nem akar semmit, és közölje, ha a másik viszont jó nála.

2013. szept. 17. 12:57
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Én nem szeretnék hódítani. Mik vagytok ti? Erődök, amiket be kell venni? Én nem meghódítani, hanem megismerni szeretném a lányt, mert nekem társ kell, nem pedig kefélőpajti. Az pedig már régen rossz, ha a csaj már a második randin kefélni akar. Én szeretkezni szeretnék, ahhoz pedig idő és bizalom kell.

Az a probléma drága hölgyek, hogy a nemiszerveteken kívül semmit sem adtok a kapcsolatba, elvárjátok, hogy mindent a férfi tegyen le az asztalra, ő udvaroljon, teperjen értetek, ti pedig nagy kegyesen szétrakjátok a lábatokat. Ez nem jó. Normális esetben a férfi és a nő kölcsönösen tesz a kapcsolatért, számíthat egymásra, és közeledik egymás felé.

Nem kell azon csodálkozni, hogy a férfiak csak szextárgyat látnak bennetek, amikor mást nem vagytok hajlandóak adni. Szextárgyból pedig az a jó, ami gyorsan elérhető. Nem kell csodálkozni. Ráadásul kifejezetten azokat a férfiakat részesítitek előnyben, akik számára tényleg tárgyak vagytok. Akiket érdekel a lelketek, az megy a barátzónába...

2013. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem már felesleges időpazarlás hódítani, meg értelmetlen is. Én legalább is így vagyok vele, és nem is a szexre hajtok.


Ha egy lánynak tetszik a srác, akkor a lány kezdeményez ugy is. Ha meg nem akkor hiába küzd bárhogyan is a srác, a lány csak kikosarazza.

23f

2013. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát a 7-es általánosítással nem értek egyet, de biztos megvan az ok, hogy ilyen megvetően és keserűen nyilatkozol.

(igen, olvastam a Szepesi könyvét...)

Olyan, mintha azt írnám:az összes férfi egy lusta, önző, semmirekellő, perverz disznó. Azaz ennek így semmi értelme, és nem igaz. Érthető vagyok, vagy...?

2013. szept. 17. 13:05
 10/19 anonim ***** válasza:
de mit értesz az alatt, hogy "hódítás"? udvarlás nem elég?
2013. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!