Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem igazán tudnak barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok írjanak, olyanok, akik pl.:aspergeresek, skizoid, avoidant személyiségek, akiknek gondot okoz az ismerkedés.

17F


2013. szept. 17. 19:00
 1/3 anonim válasza:
vannak
2013. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi különösebb bajom,egyszerűen semmi időm spontán elmenni valahova ismerkedni,mert ki tudja,fog-e történni valami és megéri-e azzal eltölteni az időt. Suli,aztán haza,néha elmegyek futni,de kb ennyi,csak akkor megyek,ha úgy van megbeszélve vagy van valami konkrétabb.:D Nem okoz különösebb gondot amúgy,mert barátkozni simán menne,de hogy így tartós kapcsolatot keresni... szerintem felejtős,meg hülyének érzem magam idegenhez odamenni,hogy szia,miújság?-Innentől eleve nem szokták komolyan venni az embert...

Így is elég bizalmatlan vagyok(sok dolog okozta még régebbről),ráadásul ahányszor én kezdeményeztem,nem is tartott sokáig,értelmes embert nehéz kifogni így.:/ "Ezek" meg aztán oda nem jönnek hozzám még abban a kis időszakban sem,mikor lenne rá alkalom.:D Patthelyzet. :D

17L

2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tudnék, ha mernék, de nem merek xD


21f

2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!