Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, értékelitek a pasi...

Lányok, értékelitek a pasi KITARTÁSÁT, ha nem tökéletesen bejövős?

Figyelt kérdés

Lányok, értékelitek a pasi KITARTÁSÁT, ha nem tökéletesen bejövős?

Tehát most olyan középszerű pasira gondolok, aki nincs ugyan túl messze a "szerelem első látásra" kategóriától, de eléggé kitartó, és teperős.

Az ilyet értékelitek?


2013. szept. 18. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mániákusan teperős: követ, félpercenként hívogat...naponta hivogat, üzenetet hagy, állandóan küldözgeti a rózsacsokrot....az nem bejövős.
2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szelena97 ***** válasza:
Persze, de hiába kitartó, ha nem jön be (se külsőleg meg se belsőleg)
2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ó nagyonis. az mindig jó!! :)
2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is érdekel, akkor igen, valószínűleg lesz eredménye a kitartásának :)
2013. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Ha mániákusan teperős: követ, félpercenként hívogat...naponta hivogat, üzenetet hagy, állandóan küldözgeti a rózsacsokrot...."


na persze igen, nem erre gondoltam :)

2013. szept. 18. 22:41
 6/11 anonim válasza:
Aki nálam az első elutasítás után újra próbálkozik az hatalmasat nő a szememben és tuti több eséllyel indul.
2013. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: Ez mégis mire jó? Ha engem elutasítanak, akkor tovább állok, mert felfogom, hogy megmondta a másik fél, hogy nem kér belőlem/nem jövök be neki stb. Én tiszteletben tartom mások döntését/véleményét. De ezek az ilyen tesztek, hogy jaj ha elutasítom akkor fog-e teperni utána, nálam nem jönnek be. Én se tesztelgetek másokat megmondom a véleményemet őszintén és ezt várom a másik féltől is. Csak azért meséltem ezt el, mert így el lehet bukni normális embereket, mert vannak akik nem nyomulnak tovább ha azt mondják nekik, hogy nem. Nem mindenki szarja le a véleményeteket és nyomul tovább. Persze ha erre van igény, akkor hajrá. A másik fél kitartásáról nem így kellene meggyőződni. 27f
2013. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na tessék, szegény pasik igy legyenek biztosak a dolgukban :P kb. minden 2. társkereső nő mottója "sose add fel" - aztán meg mind azt mondja, hogy a pasik hülyék, nem fogják fel...

bár inkább az elutasitás módja, ami számit... ha flegma, pofavágós, akkor menjen a picába... ha nemrég volt valakije, és most "egyedül akar lenni" azért meg lehet próbálni később

2013. szept. 20. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Értékelem egy bizonyos szintig igen mondjuk nekem vagy teszik valaki vagy nem ritkán van határeset :D
2013. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!