Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék animés csajokkal...

Szeretnék animés csajokkal ismerkedni valaki ajánlana valami helyet vagy weboldalt?

Figyelt kérdés
16F

#anime #animeismerkedés
2013. szept. 21. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Omegle.com, érdeklődési körökhöz beírod, hogy "anime", magyarra állítod az oldalt és így országon belül dob össze hasonló érdeklődésikörű emberkékkel.

Ha jobb megoldást szeretnél, irány a con!

2013. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Énis animés csaj vagyok, én pl. facebook-on vagyok animés csoportokba. Ott ismerkedhetsz lányokkal. :)

L/17

2013. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én meg animés srácokkal,de sajnos kevesen vagyunk animések,még kevesebben,akik felvállalják :/

Szerintem menj el az őszi mondoconra,ha megteheted,én is és egy barátnőm is most fogunk először menni! :DD :)

16/l

2013. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Menj el a Con-ra. Ott sokan vannak.

Vagy azt vettem észre, hogy szeretnek LOL-ozni is.

Vagy manga-bolt?

2013. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2# elmennék de nincs kivel egyedül meg unalmas
2013. szept. 21. 16:37
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs kivel hülyéskedni legalább is olyan akit ismerek
2013. szept. 21. 16:38
 7/11 anonim válasza:

Harmadik vagyok.

Hát,ha nincs kivel elmenj,akkor én pont most csatlakoztam egy animés csoportba,írj egy privit,hátha vannak fiúk is(gondolom csajozni inkább fiúkkal mennél :P :)),akkor elküldöm a címét,meg majd mondok helyzetjelentést.:DDFelőlem beszélgethetünk animékről is,elég sokat nézek,de ami fiúsabb az a Naruto(Shippuuden),Bleach(ezeket imádom),One Piece,Beelzebub,Katekyo Hitman Reborn,Death Note,Guilty Crown,Fairy Tail.(nem tudom ezek közül szeretsz-e valamit)

Még egy fiúval se találkoztam,aki anime fan,szerintem a lányok átlagban többen animések.:)

2013. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem sok animés csaj van... Valahogy nekem több animés pasi ismerősöm van, mint csaj, pedig mindet személyesen ismertem meg a sulikban ahova jártam/járok.

Conra tényleg nem lenne rossz elmenni, ha már így említették páran... :D

Egyébként animeaddictson van chat is, remélem jól írtam az oldal címét.

2013. szept. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A conra egyedül is el lehet menni és ott csatlakozni másokhoz.

Én pl sorbanállás közben ismertem meg azt a csoportot, akikkel most is vagyok.

Utolsó: te se voltál még lányokNagyon látható többségben vannak a lányok .

2013. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tom azért itt is szoktak néha habár ez az oldal nem arra lett kitalálva de én pl.: legjobb barátomat itt ismertem meg szóval ha akarsz írj privit ^^
2013. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!