Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van egy x6os BMW-m akkor a...

Ha van egy x6os BMW-m akkor a csajok majd odajonnek hozzám?

Figyelt kérdés
mennyi esélyt láttok arra hogy osszeszedek egy normális csajt aki életem végéig velem lessz? nem vagyok az a túl jóképu srác de tetszettem már lányoknak... mellesleg nem vagyok szegény és adok magamra...

#pénz #bmw. ismerkedés
2013. szept. 22. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vegyél hummert, abban van puncimágnes, és el is megy a jégen
2013. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Édesapámnak is az van. Nos. Utolsó év végén néha azzal mentem iskolába, mert a szüleim elutaztak és nem kelett nekik az autó. Csodálkoznál, ha megtudnád, hogy mennyivel másképp viselkednek a nők, ha meglátják. Bár nem jó, ha az embert csak a pénz miatt szeretik.
2013. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
életed végéig? jön a bmw-re, terhes lesz, elválik, kisemmiz és a híd alatt halsz meg :(
2013. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
jah az mar eleg mondjuk nekem egy uj m5om van most azzal nicsenek gondok a noknel. nyilvan attol fugg mennyire kell kompenzald a rondasagodat. de lesz nod ha van pezed jah. viszont veled csak addig marad amig nem talal egy gazdagabbat es arra keszulj h csalni fog jol kinezo csavokkal tapasztalat.
2013. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
nullát.
2013. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális csajt nem így fogsz összeszedni.
2013. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha a mennyiségre mész akkor ez nyerő taktika, ám ha a minőségre..akkor nem igazán. Ergó ha valaki a kocsid miatt megy oda hozzád, akkor az nem a kifejtésben írt normális lány kategória.
2013. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
és miben különbözik a normális és a nem normális csajok vaginája?
2013. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Puncimágnes. De csak addig, amíg meg van a kocsid. Így ezzel a normális csaj kilőve, maradnak a ribik.
2013. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Normális lányt akarsz és X6os BMW-el akarsz csajozni, na kettő között óriási kovalens kötés van.
2013. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!