Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedved beszélgetni egy...

Lenne kedved beszélgetni egy lánnyal? : )

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12es hát mindenki magából indul ki :))
2013. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Pl anyád dolga lett volna, hogy helyesen tudj írni (ha már az iskolába nem tanítottak meg).


Talán hogy az ilyen élettelen g_ciknek, mint Te, akinek nincs élete, valami értelmet adjon. :)


Csak ilyen apróságokra.

2013. szept. 22. 18:14
 13/22 anonim ***** válasza:
barcsak csinalnatok ennyit amit leirtal kerdezo de titket semmi mas nem erdekel csak a csavok kulseje meg penze. cafolhacc most ugyis az jon h teged ez nem erdekel pedig de csak ez erdekel minden not.
2013. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Na igen, ha Te ilyen picsäkat fogtál ki, arról én nem tehetek.


Akkor ennyi erővel az összes pasi egy pofátlan köcsög, akit csak a punci érdekel.


Utálom ha helyettem fizetnek, van elég pénzem, ahhoz képest, hogy nem dolgozok (nem, nem gazdag szülők).

És a külső annyi hogy legyen magasabb és meg lehessen vele jelenni nyilvános helyen, szóval ne legyen szakadt stb. :)

Szerintem nem nagy kérés.

2013. szept. 22. 18:19
 15/22 anonim ***** válasza:
legyen magasabb jah a 190 mar eleg jo az atlag csajoknak. penzed van megis ez kell minden csavotol mert osztonos nalatok ez. lehessen vele megjelenni = legyen tokletes cimplapra ilo alomherceg. jah ugyan arol beszelunk engem nem etec meg a huje terelodumadal sok hasonlonvagyok mar tul.
2013. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lenne most megyek edzeni egy két óra múlva már le is zuhanyoztam fel is öltöztem és indulok is ki egy gyrost enni vagy egy pizzát még nem döntöttem el ha van kedved gyere szívesen örülnék egy kis társaságnak :)
2013. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

169 cm vagyok, 170+ már tökéletes pasi magasságra :)

Nem ösztönös, sőt, egy fagyit nem fogadok el mástól, szóval nem hinném hogy én vagyok a pénzéhes kcsg kis krv@.

Az, hogy lehessen vele megjelenni, annyit tesz, ne szakadt farmerba, és fakult pulcsiba jöjjön. Nem várok öltönyös, zakós stb-s megjelenést.

Bocsi hogy kiábrándítalak :)

2013. szept. 22. 18:30
 18/22 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy, kérdező? :)
2013. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kérdező: A 14. kommentedhez hozzáfűzném:

Én nem vagyok olyan akit csak a punci érdekel! Ezt kikérem magamnak! :P

2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Istenem, én vagyok a #6-os kommentelő, de mivel épp előttem törölték egy 22%-os kommentjét épp én lettem a 6. remélem nem rám értitek azt a sok csúnyaságot...
2013. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!