Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam (mar 3 eve) es tavaly ev vege ota tok joba lettunk. Es most arra lettem figyelmes hogy sokszor van kozel hozzam. Pl neki vagyok dolve a padnak es megall mellettem. Az arca kozel van, legszivesebben megcsokolnam. Es volt meg par ilyen alkalom, amikor kozel kerultunk egymashoz. Es az erdekelne hogy most szeretne valamit vagy ez csak ilyen termeszetes dolog es nem jelent semmit? Meg ugye ezt mondjak az igazi ferfi tudatja azzal aki tetszik neki vagy valami hasonlo de en nem akarok neki semmit mondani mert felek h ramegy a baratsagunk vagy hasonlo.. valszokat koszi elore is
2013. szept. 22. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Ez nem egy egyszerű eset de az a lényeg hogyha a tekintete is őszinte akkor biztos akar valamit így persze nem sokat tudok mondani írd le kicsit jobban azt a személyt bár én ezekből a jelekből azt venném le hogy akar valamit 17/F
2013. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kint ultunk a padon es element kozulunk valaki es igy szorosan mellem ult. Oran szemeztunk es mosolygott o is es en is. Amugy koszi a valaszt
2013. szept. 23. 08:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!