Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg olyan cink, hogy 17...

Tényleg olyan cink, hogy 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
Sokan azzal nyösztetnek, hogy túl válogatós vagyok, hogy miért nem jövök össze vele, ha én bejövök neki? jó vannak téll helyes fiúk, akivel nem lenne rossz összejönni, de szerintem ilyen idősen még nem ez a világ legnagyobb dolga...! Nem értem, hogy miért jó, már 13-14 évesen bepasizni, meg hogy miért baj az, ha egy 17 éves lánynak még nem volt pasija o.O Szerintem még rá ér ez, szerintetek nem? Hisz az élet, még csak most kezdődik..:D Szerintem értelmetlen, már ilyen fiatalon azért hisztizni, h párszor lefeküdtem egy fiúval, ő elvette a szüzességemet, utána meg már nem sokkal később dobott is (mert manapság legtöbb tini kapcsolat csak ebből áll sajnos.. tisztelet a kivételnek!) nektek mi a véleményetek erről?
2013. szept. 23. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Na, ez már nem is cink, hanem bróm!
2013. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz ne érdekeljen ki mit gondol

mondjuk én pl azt gondolom hogy nem érdekel, mert a te életed

mellesleg csak akkor jön össze az ember valakivel ha akar is kapcsolatot

mivel te nem is akarsz így érthető hogy nem is volt

valaki 25 évesen sem akar megállapodni, és az sem "cink", ő élete ő döntése

nekem erről a témáról nincs véleményem

2013. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Gáznak nem gáz, de ebbe a "most kezdődik az élet" szövegbe durván beleszólnék. Nem tudom hogy hallottad-e, de meghalt egy híres magyar you tube-os: JustMatthew. 19 éves volt, egyik pillanatról a másikra szívrohamot kapott, nem tudták megmenteni. 17 év... és ha holnap elüt egy kocsi?
2013. szept. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen korban pasim, sőt még jelenleg sincs és nem is tervezem... mivel én is pasi vagyok és a nőket szeretem. :P :)
2013. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves 3-as igazad van sohasem lehet tudni hogy reggel fel ébredsz-e, de mikor lefekszel az ébresztőt beállítod reggeli ébresztésre, na ez a remény!

A másik dolog hogy válaszolja a kérdésedre kedves kérdező egyáltalán nem probléma, hogy még nem volt pasid, legalább az érzéseid kiforranak mire oda kerülsz korban, hogy legyen is értelme a pasizásnak esetleg egy komoly párkapcsolatnak.

Soha ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak!

2013. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is 18 voltam, amikor az első barátom volt.
2013. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj drágám, minden ember más! Lehet, akik neked ezt mondják, ők nem értenek meg téged. Tini korban nagyon gyakran csak a saját gondolatainkat fogadjuk el, azt hisszük csak az helyes, a többieket "hülyére" vesszük, "gáz"-nak minősítjük, pedig nem vagyunk egyformák!

13-14 éves gyerekek akár azért is léphetnek kapcsolatra, mert bennük nagyobb a szeretetéhség. Benned lehet hogy nem. Lehet, ők szerelmesek voltak és viszont szerették őket már ennyi idősen. Te/Téged nem. Vagy persze, lehet csak a csoporttársaik elvárásai miatt kezdték el. Te nem szeretnél emiatt kapcsolatban lenni.

De drágám, neked sem kell kritizálni őket. Ők így csinálják, te meg csináld máshogy. ÁMEEEEN

2013. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Te tartod "cinknek", csak megerősítést vársz az ellenkezőjére, különben fel sem tetted volna a kérdést.
2013. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!