Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a jó pasik...

Miért van az hogy a jó pasik mind gyökerek a csúnyábbak meg mind normálisak?

Figyelt kérdés

Persze ne általánosítsunk, legyen csak 80% akikről szó van!

Most is volt egy pasi aki nagyon bejött igazi bugyiszaggató mosoly és a többi... én is bejöttem neki, de egyszerűen 2 értelmes mondatot nem bírt leírni... 21/L



2013. szept. 23. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. Én nem szeretek gyökér lenni...
2013. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

Mindig van aranyközép. :) 20/f

2013. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
A jó pasiknak nem kell törniük magukat, h normálisak legyenek, így is kellenek minden csajnak. A csúnyák közül pedig sokan azt hiszik, h belsővel tudják kompenzálni a külsejüket, de sajnos ez nem így van.
2013. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
A csúnyábbak sem olyan normálisak, mint hiszed. Csak nincs alkalmuk kiteljesedni.
2013. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

A válasz egyszerű. azok akik már pusztán a külsejükkel tudnak hódítani, megelégszenek ezzel.

Azok viszont akikre elsőre fel sem figyelsz, mással kell, hogy kivívják a figyelmedet/érdeklődésedet.

Így a kevésbé vagy egyáltalán nem "bugyiszaggató" srácok (amelyik nem rinyál, mint itt páran, és fordít rá időt, energiát), megtanulja a nőket, és igyekszik olyat nyújtani, ami nektek a külsőségeken felül fontos. Figyelmesség, kedvesség, stb.

Ez egyébként a lányokra is igaz. Sok, tökéletes külsejű bomba csaj, akkora tapló, hogy ütni kéne ostorral, míg pár "szürke egér" meg annyira jó fej, és édes, csak ha nem veszed észre elsőre, akkor kihagyod.

Az embert kéne nézni, nem a külsőségeket, mindkét nem esetében.

Én pl. pont nem számítok jópasinak. Nők szerint egész helyes pofám van, de ehhez egy puhos, kövér test jár, de mégis volt már olyan nőm akiért egy csomó kockahasú gigoló is futott, mégis én voltam a szerencsés, mert velem lehetett beszélgetni, tudtam kedves, előzékeny lenni, és ez hosszútávon sokkal fontosabb, mint az, hogy kockás a hasa, de akkora furkó, hogy medvét lehet vele kergetni.

2013. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 LeftBehind ***** válasza:
58%
Láttam már jóképű idiótákat és rusnya de normális srácokat is szép csajokkal. Én nem vagyok se teljesen normális,sem istenigazából ronda és nincs az a nő aki együtt akarna lenni velem.
2013. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek a "domináns alfahím" fenotípusa jön be, a jópasik meg pont ilyenek, hogy minél több nőt kúrkodhassanak meg. A felszínes nők pedig nyomulnak is rájuk mind...
2013. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy minél sikeresebb egy férfi, annál több mindent megtehet a csajokkal.


A minden téren jó nőket (szép, iskolázott, jó állás...) a nagyon sikeres férfiak is megbecsülik, az ilyeneket választják társnak, a szép de kevésbé okos és kevésbé jó családi hátterű csajokkal meg csak szórakoznak.


Ha egy kevésbé sikeres férfi hirtelen sikeres lesz, akkor normálisból rendszerint még durvábban "gyökér" lesz, mint a mindig is sikeresek.


Pl. pár kockafejű, kockás-inges mérnök haveromból mostanában lett öltönyös menedzser és gyorsan kikupálódtak. Sokat javult fellépésük (külső megjelenésük, öltözködésük, viselkedésük), magasabb fizu, nagyobb elismertség erre a legjobb, tudják hogy ezt el is várják tőlük. Ezzel szolid srácokból a csajok számára is "jó pasivá" váltak, amit most ki is használnak. :)

2013. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Van igazság majdnem az összes hsz-ban, mentek a zöld jelek és köszi!

Nehéz olyat találni aki helyes is és normális is! Pl. ezzel a sráccal efy csomót szenvedtem h na majd most hátha, de nem... volt egy másik aki nem volt az esetem, de nagyon normális volt sajnáltam is h ìgy alakult jó lett volna a személyiségüket kicserélni! :) De egyszerűen nem bírok olyan sráccal lenni aki nem jön be... hiába...

Jah és első! Ha neked ez így jó h egy csomó jó nőről lemaradsz ez miatt akkor hajrá! ;)

2013. szept. 23. 15:20
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább akkor én is lemaradok csomó jó (felszínes) nőről. Én járok jobban, ha messzire kerülöm az olyan nőket,akiknek az arrogáns, beképzelt, bunkó türhő taplók jönnek be...
2013. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!