Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Mikor megláttatok valakit aki tetszik vagy akibe szerelmesek vagytok és totál leblokkoltatok elötte, vagy esetleg hülyeséget mondtatok neki és kinos lett az egész, és ha igen mi történt hogyan ?

2013. szept. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt már hogy hebegtem habogtam össze vissza, elég ciki volt :D De ez inkább tiniként volt jellemző, most már elég jól leplezem, ha zavarban vagyok.
2013. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A. Bundy ***** válasza:
51%
elköltöztem alaszkába, de ott se volt jobb ezért átköltöztem a délisarkra és most a pingvinekkel és a jegesmedvékkel partyzok, húzóra isszák az üveg vodkát és az M&M-et :D
2013. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt már de nem jellemző
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja , de csak aki nagyon tetszik (ez kb. 100-ból 2 csaj) a többivel általában bunkó vagyok :'D


20f

2013. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem , mert nem szoktam zavarba lenni senki előtt se.
2013. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!