Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám felszedni? /...

Hogyan tudnám felszedni? / Megtudni hogy van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés

Nos tehát , van egy lány aki már közel 3 éve tetszik nekem, s azt szeretném hogy jobban meg ismerjem, s hogy el jöjjön velem egy randira, ám nem tudtam még eljutni odáig hogy elhívjam őt , mivel már elég sokszor voltam viszza utasítva s így az önbizalmam közel a nullához csökkent. A facebookon egyszer egy honapban ha irok neki, akkor is alíg ha válaszol. Ezért hát félek attol hogy ő is vissza utasít ugyan ugy mint a többi.


Valami tipp hogy mit csinálok rosszul? És válaszolnatok az elöbbi két kérdésemre is :)? Hálás lennék



2013. szept. 25. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon egyceru ha jol nezel ki vagy van penzed rendesen akkor lehet nala esejed atol fugg mennyire vagy jo. ha egyik se tejesul akkor semi esejed nincs.
2013. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld az ellentétét annak amit leírtál.Beszélgrss vele többet (élőben!),mitasd ki érzéseidet.a legrosszabb ami történhet , hogy nem pazarolsz több időt erre. 3 év rengeteg idő. Ne Pazarolj Többet!Lépj!
2013. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.ez nagyon nem igaz,maximum a nők egy részére,de az ilyeneket jobb elkerülni.
2013. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez minden nore igaz egytolegyig mindegyiknek csak a kulso es a penz szamit semi mas. ha kozepszeru vagy akkor atneznek rajtad ha pedig csunya meg is alaznak. ha van penzed barmi elenere akkor maris te vagy ajopasi nekik bar csalnak a tenyleg jolkinezokel oroke de mondjuk el nem hagynak mert a kenyelem az igazi szerelmuk sztem.
2013. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen lenne már, ha én lennék az a lány :)Hány éves?
2013. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 éves, azt hogy jól nézek ki vagy sem azt nem tudom, egyesek azt mondják igen (habár lehet azért mondják hogy növeljék az önbizalmam), mások még nem.., pénzem még jelenleg nincs.
2013. szept. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!