Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Exemmel akárhányszor összefuto...

Exemmel akárhányszor összefutok, amikor beszélgetünk, mindig megkérdezi mi van az én barátommal. Miért érdekli őt ennyire az én magánéletem?

Figyelt kérdés
Neki is van most kapcsolata, de én nem szoktam utánnakérdezni hogy mizu van velük.. ő meg engem állandóan faggat.

2013. szept. 27. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Na vajon miért? Mert nem lépett túl rajtad.
2013. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát van pár verzió. de szerintem egyáltalán nem baráti jelleggel érdeklődik feléd, exek nem szoktak "barátként" bizalmas témákba belekérdezni (kivéve ha nagyon jó viszony maradt, de ez ritka, és gondolom nálatok sem ez van). halványan vannak még eltitkolt érzései irántad. tudni szeretné, hogy állsz a jelenlegivel, hogy vele jobb-e/rosszabb, mint vele volt.. de ez az érdeklődés talán egyfajta féltékenység vagy birtoklási vágy is lehet. szerintem.
2013. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is valahogy így érzem, hogy valamit érezhet még irántam. Sajna anno nagyon rossz hatással voltunk egymásra (karrierre, stb), szóval nem működött akkoriban.:( Most meg kb ott tartunk, hogy próbálunk jópofizni a másiknak, de én pl sokmindent nem tudnék neki megbocsájtani, és ezt ő is nagyon jól tudja
2013. szept. 28. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!