Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudjam hogy egy férfi...

Honnan tudjam hogy egy férfi csak szimplán kedves velem, vagy többet is szeretne?

Figyelt kérdés
Elég ciki hogy huszonévesen ezt itt kell megkérdeznem, de nem tudom eldönteni hogy túlértékelem a férfiak kedvességét, vagy esetleg nekem kéne kicsit jobban "nyomulni". Most egy konkrét példa: van egy srác akivel 2-3 hetente szoktam összefutni ilyen zenés-táncos programon, eleinte csak szemeztünk meg egymásra mosolyogtunk aztán egyszer odajött hozzám, beszélgettünk egy kicsit. Legközelebb én mentem oda őhozzá. Nagyon kedves és barátságos, és mindig úgy köszön hogy látszik rajta, hogy örül nekem, de innentől valahogy nem tudom hogy kéne tovább lépni. Vagyis hogy kéne-e egyáltalán, mert gondolom ha komolyabban érdekelném őt akkor elhívna, valahova ahol kettesben tudnánk többet beszélgetni, nem? De mivel nem hív el ,ezért gondolom annyira nem érdeklem, csak az a baj, hogy nekem nagyon tetszik és szeretném jobban megismerni. Viszont túlságosan nyomulni, meg "zaklatni" sem akarom. Tegnap is találkoztunk, de sokan voltunk és ő épp mással beszélgetett úgyhogy csak köszöntünk egymásnak, most nem olyan hülyén érzem magam, mert jó lett volna megint beszélgetni...na jó nem túráztatom magam tovább, adjatok valami tanácsot ha tudtok, légyszi.
2013. szept. 29. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is előfordult szerintem hivd el te egy kávéra ha találkoztok és kérdezz felőle kicsit utána ha tényleg tetszel neki máskor ő hiv el
2013. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhh, hát necces lesz, mert elég félénk vagyok még sosem hívtam el férfit "randira". De hát mit veszíthetek? Meg ugye egyenlőség van a nemek között =)
2013. szept. 29. 11:21
 3/3 viktor123456 ***** válasza:
Egy férfi mindig szeretne többet, max béna. :-)
2013. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!