Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nekem nagyon...

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik mindig a barátaimmal meg vele szoktunk asztaliteniszezni? (kérdőjel a gyakorikérdések oldal miatt amúgy meg . )

Figyelt kérdés
Azt hiszem elég jó barátok lettünk. Már haza is kisérgetem és azt kérdezném tőletek mit szólna ha egyszer csak megölelném és megpuszilnám, ez a jövőre nézve rosszul hatna? Élményeket tippeket is várok.

#lány #puszi #hódítás #hazakisérni
2013. szept. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani!
2013. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd jobban kérlek?
2013. szept. 29. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt embere válogatja! Attól, hogy így összemelegedtetek még nem biztos, hogy jól is fogadná, egyébként a kapcsolatotok jelenlegi állapotát neked kell érezni... viszont lehet egész jól fog rá reagálni, ugyanakkor egy nő leadja a jeleket ha akar valamit, és ezt így nehéz meg mondani látatlanban.
2013. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted érdemes lenne ezt elintézni vagy próbáljam meg megközelíteni a dolgot más útról?
2013. szept. 30. 19:22
 5/9 RViki válasza:
Szerintem nem kéne megpuszilnod. Egy lánynak az is irtónagy élmény ha megöleli egy fiú. Szerintem bőven elég először az ölelés. Nem kell egyből a puszi. Majd meglátod hogyha jól reagál az ölelésre akkor jöhet egy pár nap múlva a puszi :) remélem segítettem.
2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg örülök, hogy nem rontottam el semmit :)
2013. szept. 30. 19:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves régebbi válaszoló.

Nem régen értem haza egy kirándulásról és ott az egyik éjjel a bizonyos lánnyal aludtam.

Nem történt semmi különös kettőnk között viszont valahogy olyan érzésem van, hogy érez is irántam valamit, mert ugye csak úgy nem "fekszik" le senki senkivel (tényleg semmi komoly). Viszont amikor találkozunk vagy valami mintha észre sem venne. Szerinted aki úgy gondolom, hogy ismerős vagy a témában mit szólsz hozzá? Előre is köszönöm a válaszod.

2013. okt. 10. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

én itt a #3 vagyok! az egy jó jel hogy vele aludtál, viszont ha ott volt az alkalmad, akkor a fél éjszakát átbeszélhettétek volna kettesben mielőtt elalszotok, aztán finomat rátértél volna a témára szavakkal, majd tettekkel, ha megengedte volna. Így kitapogatózhattad volna a hozzád való viszonyulását.


Biztos azért nem vesz észre olyankor, mert szégyenlős lehet társaságban, talán tölts vele több időt, keresd a társaságát, hiszen valakivel együtt aludni nagy szó, és jelenheti azt is, hogy megadta neked a kezdő lökést :)

2013. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát a beszélgetős rész elmaradt lefeküdünk 3-4 fele reggel meg 7-kor keltünk. Viszont lehet ,hogy lényeges , hogy egyszer felébredtem és nagyon hozzám volt bújva és én is öleltem egész éjjelen át. Ez az esemény után olyan furcsa mindig rá gondolok, étvágyam nincs. Nem tudom , magamra sem ismerek.
2013. okt. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!